Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Győri csajok! Gyakran szólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győri csajok! Gyakran szólítanak le titeket?

Figyelt kérdés
Állomáson, utcán, boltban, plázában...? Ha igen, miként vélekedtek erről? Örültök neki?

2016. nov. 3. 19:10
 1/2 anonim válasza:

Engem egyszer-kétszer leszólítottak , főleg a plázában . Egyiket be is mutatnám röviden .


Az egész úgy volt hogy én és barátnőm elmentünk shoppingolni a győri plázába és amikor ettünk akkor le ült mellénk egy srác . Megszólított minket hogy : Sziasztok csajok tudnátok segíteni ? - eleinte megijedtünk ,de válaszoltunk hogy miben ? Erre azt mondta : Elvesztettem a telefonszámom , oda adnátok a tiéteket ? -elkezdtünk nevetni és egy órát beszélgettünk vele , persze barátnőm egyből úgy kezdte hogy ő már foglalt . Így én megadtam a srácnak a telefonszámom és elhívott randizni ide-oda.


Azóta is ő az egyetlen szerelmem , lassan már 1 éve .


19/L

2016. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. nov. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!