Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly kapcsolat internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat internetes társkeresőről?

Figyelt kérdés

Elég kevés szabadidőm van és ha akkor van is valami programom, ott jellemzően még ritkábban van esély ismerkedésre, és azok is jellemzően inkább "komolytalan" dolgokhoz vezetnek.


Nagyjából 2 éve vagyok egyedülálló és másfél éve nem járok el aktívan bulizni, (baráti körök száma megcsappant, meg még sok minden egyéb dolog is közrejátszott).


Az internetes társkeresőktől mindig tartottam, mert elég személytelennek tűnik az egész, hogy képeket nézegetünk egymásról és csak szövegesen kommunikálunk. (főleg első kapcsolatfelvételnél)

De alapvetően egy este utáni facebookon jelölgetés helyett is jobban szerettem a mobil szám cserét, pont ezért, már ha randizásról beszélünk.


Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, egyáltalán nem ilyen stílusban beszélek, habár hajnali 2 van és már félig alszom.


23/f


2016. nov. 5. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
A társkereső egy nagyon jól kitalált ötlet csak rosszul van megvalósítva, az emberek furcsának érzik, igazából az csak egy kezdőlökés az ismerkedésbe hiszen már első nap a többség rátér a találkára, de ami hiba benne, hogy egyenlőtlen a két nem és ezt kellene valahogy bekorlátolni, szabályozni, főleg a nevesebb társkeresőknél. Egyébként nincs vele semmi gond, ha nincs más lehetőséged élj vele, de ha van akkoris egy plusz lehetőség, nekemmár volt onnan kapcsolat igaz fél évig irogattam napi 5-6 lánynak.
2016. nov. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Az internetes társkeresők olyanok mint egy emberkatalógus / emberpiac.

Mindenki (vagy majdnem mindenki) megkeresi a legszebb / legsikeresebb emberpéldányokat és szinte csak ezekkel akarnak összejönni. Ha két ilyen szép és sikeres ember találkozik abból lesz valami: Kevés esetben komoly kapcsolat. A legtöbb esetben egy éjszaka.

Ha nincs közel tökéletes külsőd vagy nem kelted legalább egy nagyon sikeres ember benyomását akkor egy pillanat alatt lepattintanak vagy szóra se méltatnak.

Kevés esély van komoly kapcsolatra. Biztos hogy jöttek már össze így emberek csak az esély csekély.

Ezt nem én találtam ki hanem így működik. Ilyenek az emberek.

Akkor még említsük meg a kamu embereket akiket az oldal üzemeltetői hoztak létre hogy már eleve sok emberrel induljon a szolgáltatás. Vannak trollok is akik kamuprofillal szórakoznak csak.

A személytelenségen túl lehet lépni ha már az elején találkozót beszéltek meg. Vagy megadjátok egymás számát és telefonon is beszélgettek. De ez csak azokban a ritka esetekben van amikor a képek és a leírásotok alapján valamennyire megfelelőnek találjátok egymást. A személyes találkozáskor jön sokszor a meglepetés mert nem úgy néz ki a másik fél mint ahogy te a képei alapján elképzelted (régi képe volt fent és azóta már 20 kilóval több vagy élőben csak simán nem tetszik stb). Ez kínos lehet és akkor megint jön a lepattintás.

2016. nov. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Így ismertem meg a férjemet. :)

Azért regisztráltam, mert a barátnőm ajánlotta, aki így ismerte meg a férjét.

Ezek szerint két férfi is talált komoly párkapcsolatot.


Aki nem tud ismerkedni élőben sem, az szokott nyígni, hogy nem jó semmire. De valamiért mégis tömegesen regisztrálnak rá a pasik is. ;)


Használd arra, amire való!

Olyan felület, ahol társra vágyó emberek tudják felvenni egymással a kapcsolatot. Olyanok is, akik egy átlagos hétköznap sose futnának össze, hiába laknak a közelben.

Kis csevegés, hogy kiderüljön, érdemes -e találkozni. De a lényeg, hogy a személyes találkozás létrejöhessen!


Annak tényleg értelme nincs, ha egy pasi kinézi a legjobb csajt, aki 270 km-re lakik, és fél évig leveleznek, mire összespórol annyit, hogy találkozzanak.

2016. nov. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

"Mindenki (vagy majdnem mindenki) megkeresi a legszebb / legsikeresebb emberpéldányokat és szinte csak ezekkel akarnak összejönni."

Emberünk leírta tökéletesen, hogy hogyan nem érdemes társat keresni a neten, és miért sikertelen rajta olyan sok pasi. Illetve így ki is jön a tízszeres arány, mert a legjobb 8 nőre hajt az összes pasi.


Kérdező: én is társkeresőn ismertem meg a férjemet. :) Akkor ezek szerint lehet ott találni komoly kapcsolatot is, csak nőnként kell regisztrálni. :D

Lesz pár sikertelen randi, ahol nem kölcsönös az érdeklődés az első találkozás után, ezen túl kell lépni, és keresni azt, akivel jól érzed magad.

Természetesen reális kereteken belül. Pl. nekem fontos volt, hogy 20 km-es körön belül legyen, korban is passzoljon hozzám, és külsőre is "összeillő pár legyünk". Szóval a helyi díszmacsókat messzire elkerültem. :)

Az, hogy szellemileg is partner-e, pár beszélgetésből nagyjából ki lehet szűrni.

Akitől akarsz is valamit, azzal találkozz minél hamarabb. Ha az első randit nem tudjátok összehozni egy héten belül, akkor hagyd, mert annyira nem passzol az életritmusotok, hogy sose lesz belőle normális kapcsolat.

Egy próbát megér, legrosszabb esetben pont ott leszel, ahol most. Vesztenivalód nincs.

Ha egy-két randi összejön, és lesz egy jól eltöltött délutánod, már megérte. Ha így állsz neki, nem ér csalódás.

Minden más a véletlenen múlik.

2016. nov. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan nem úgy használják a társkeresőket ahogyan azt kell(ene). Én 3 évig próbálkoztam társkeresőn sikertelenül, csak egy barátság lett belőle, de az számomra értékes barátság. Viszont egyszer facebookon bejelölt egy számomra idegen lány aki a társkeresőn látott meg, de ő kamu névvel regisztrált mert cikinek érezte, és nem akarta hogy ismerősei meglássák, akkor a saját facebookján valahogy megtalált és akkor írta le a dolgokat és hogy szívesen megismerkedne velem. Nem vettem komolyan, de nyitott voltam felé, adtam egy esélyt mert az mindenkinek jár egy bizonyos pontig. Nagyon jól tettem, mert már fél éve hogy együtt vagyunk, én nagyon megszerettem, és álmodni sem mertem olyan lányról mint a barátnőm.
2016. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Aki nem tud ismerkedni élőben sem, az szokott nyígni, hogy nem jó semmire. De valamiért mégis tömegesen regisztrálnak rá a pasik is. ;)"


Akkor most szólok hogy nekem csak élőben vannak sikereim a nőknél. De nem a buta plázacicáknál.

Nem írtam hogy nem lehetetlen párt találni társkeresőn. De simán lehettek az a kategória amit említettem. Ezzel nem minősítek csak én is feltételezek. A korábbi írásomban is csak tényszerűen írtam és nem személyeskedtem mivel nincs személyes problémám ezzel az egésszel.


"Emberünk leírta tökéletesen, hogy hogyan nem érdemes társat keresni a neten, és miért sikertelen rajta olyan sok pasi. Illetve így ki is jön a tízszeres arány, mert a legjobb 8 nőre hajt az összes pasi. "


Igen így van. Legalább valaki látja a lényeget. Fordítva is ez a helyzet és a nők többsége is ugyanazt csinálja csak hogy igazságosak legyünk.

2016. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!