Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés
2 hete megismerkedtem egy lánnyal az interneten. Nem társkeresőn, csak úgy spontán egy oldalon. Pár órát beszélgettünk, majd facebook-on jelöltük egymást. Azóta minden nap beszélgetünk. Megvannak a közös témák, megvan a közös hullámhossz, jól elvagyunk, mindenről tudunk beszélni kötetlenül stb. Én bár így nyíltan nem mondtam neki, h szeretnék többet is, de elég erősen jelzem felé, mert bókolok, verseket küldök, képeket küldök, célozgatok arra, h többet látok benne mint egy kedves netes ismerőst, ezek mind finoman de arra utalnak, h többet szeretnék. Érintettük a találkozás témát, de ő nemrég műtve volt, szval még nem nagyon tud így mászkálni (nem kamu láttam a műtét után készül képeit). Mondta, h kedvel, és mióta velem beszélget többet mosolyog, és örül, h anno ráírtam a neten és beszélgettünk, és visszajelölt face-n stb. Szerintetek, h tudnék arra rájönni, h ő is szeretne e többet tőlem, vagy csak szimplán barátként kezel? Kérdezzem meg kerek perec, h szerinte ebből ha már jobban lesz és tunk találkozni, lehet e ennél több? Jó fej csaj, én nagyon csípem, de nem akarom azt, h nagyon beleélem magam, elkezek érezni valamit aztán jön a pofára esés. MInél hamarabb el akarom őt helyezni így lélekben vhova. Vagy esetleges bnő jelölt, vagy csak szimpla netes haver. Mert a kettő eléggé különböző.

2016. nov. 5. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kölcsönös.
2016. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kapcsolj rá Aranyom, mert ebből még bármi lehet. :P


"Kérdezzem meg kerek perec, h szerinte ebből ha már jobban lesz és tunk találkozni, lehet e ennél több?"

Ne arra kérdezz rá, hogy lesz-e köztetek valami, hanem arra, hogy ha már jobban lesz, akkor van-e kedve találkozni veled? Ott helyben minden el fog dőlni.

:)

2016. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az előttem szóló írja. Ne azt kérdezd meg konkrétan, hogy akar-e többet, hisz honnan tudhatná, ha még nem is találkoztatok? De kérdezd meg, hogy ha jobban lesz, lenne-e kedve találkozni.
2016. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne vedd sértésnek, de te csak egy ideiglenes netes beszélgetőpartner vagy, aki rögvest el lesz felejtve, miután felépült. Ne nagyon éld bele magad, ez az én tanácsom.
2016. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!