Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal, aki már másnap írt, hogy örülne, ha megismételnénk, mégis úgy érzem nem érdeklem. Rákérdezzek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Írja, hogy szeretne látni, és ha szeretném, beülhetünk valahova, mennyire hiányzik már neki, hogy beszélgessünk.. De igazából a randi alatt sem kérdezett rólam sokat, ő beszélt az idő nagy része alatt, de szerintem nem vette észre, én nem bántam, mert legalább többet megtudhattam róla. Viszont még most sem kérdez semmit, megírja, hogy mit csinált aznap, viszont ha célzok rá, hogy én is kint voltam a városban, vagy itt-ott, csak átsiklik felette, semmire nem reagál, ez pedig nem egyszeri eset. Durva lenne, ha a második randin megkérdezném tőle, hogy akkor mit is akar tőlem? Mert felőlem barátok is lehetünk, csak szeretnék tisztán látni. Kicsit az az érzésem, hogy ő kapcsolatot szeretne, de az másodlagos számára, hogy kivel, ha megfelel a feltételeinek. De én tényleg kedvelem. 21/N

2016. nov. 6. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Az lehet, amit mondtál, hogy szeretne kapcsolatot, de végülis mindegy hogy kivel. Én tuti nem randiznék tovább egy ilyen egocentrikus emberrel. Bár az is igaz, hogy vannak olyan srácok, akik nem veszik észre magukat, és zavarukban csak még többet beszélnek magukról ahelyett, hogy kérdeznének. Ilyenkor a lány hallgat. Kedvencem, ha ebből azt a következtetést vonja le egy srác, hogy a lányt szórakoztatni kellett, mert nem szólt semmit... de őa világért sem kérdezne róla...
2016. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!