Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még olyan 22-32 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan 22-32 év közötti lány/ nő, akinek bejön ha egy férfi nem iszik, nem dohányzik, hűséges tipus, törődő, odaadó, családcentrikus?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 13:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
44%
#9: Akkor elmondhatnád, hogy hol bujkáltok. Nekem már rengeteg nő hazudott, hogy neki nincsenek nagy igényei, meg elég egy rendes, odafigyelő stb. faszi, ő nem tűnik el, hányszor átverték már stb., aztán mind csak szájhős volt, mert érdekes módon totál az ellenkezőjét csinálták annak, amit előtte hirdettek.
2016. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
31%
Azért megnézném ezeket a finnyás és nagyravágyó nőket, hogy ha betipegne közéjük egy szuperjó pasi, akkor hányan tennék szét neki gondolkodás nélkül a lábukat, és hányan néznék meg, hogy rendelkezik-e a számukra oly fontos ÖSSZES tulajdonsággal, mielőtt lefekszenek vagy kapcsolatra lépnek vele. Egyébként a néhány női kommentelő által előadottak is jól bizonyítják, hogy a nők rendszerint hazudnak, amikor azt állítják, hogy nekik elég egy rendes, odafigyelő, türelmes, józan életű srác, mert most a saját "szájukból" hallhattuk, hogy mindez édeskevés. Akkor most hogy is van ez?
2016. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

Hosszú távú párkapcsolathoz (a dohányzástól eltekintve) ezek alap dolgok kellene, hogy legyenek, szégyen a világra, ha ezeket már érdemként kell említeni. A dohányzást azért emeltem ki külön, mert az egyénileg vagy számít vagy nem.

Én dohányzóval nem is kezdek, mert kb. úgy reagál a szervezetem a dohányos közegre, mint hogyha allergiás lennék (de ilyen allergia nincs), de van olyan ember, akinek meg ez nem szempont.

Viszont hogy összeillenénk-e valóban, ahhoz ennyi kevés, mert az ennél összetettebb dolog. Lehet, hogy halálra idegesítenénk egymást a teljesen másféle életmódunkkal, alaptermészetünkkel, humorunkkal... Aztán nem tudjuk például, hogy nem eszel-e meg minden este egy fej hagymát zsíros kenyérrel, ami ugyan nem kifejezetten káros, sőt, én is szeretem, de büdös, és én is csak olyankor eszem, amikor tudom, hogy nem fogok másokat zavarni a szagokkal... :-)

Főiskolán volt egy évfolyamtársam, nem sokat beszélgettem vele, időnként mögöttem ült előadásokon, akkoriban egy kórusban énekeltem, és egy koncertünkre vittem be szórólapot, hátha valakit érdekel, ez meg kornyikálásnak nevezte (soha nem hallotta a kórust egyébként, tehát nem tudta, mire tesz megjegyzést). Utána be akart próbálkozni nálam, de ezzel a megnyilvánulásával, hogy így leminősítette az akkor számomra legfontosabb hobbimat, amiről gőze sem volt, úgy elásta magát, hogy szóba sem álltam vele.

2016. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A nem iszik, azt gondolom úgy érted hogy nem alkoholista, de még csal túlzásba sem viszi. Ebben az esetben ezek mind szükséges, de nem elégséges feltételek. (Bár a családcentrikus alatt nem tudom mit értesz.) Azonban mi van akkor, ha sz említett férfi buta mint a föld? Vagy bűnöző? Esetleg bunkó, (A törödő, és odaadó ezt nem zárja ki), igénytelen, vagy csak szimplán unalmas. A túl sok törődés és odaadás is idegesítővé válhat. Legyen meg az egyensúly. Vagy túl sokat kérek? :)
2016. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten ez nem jön be, mert ehhez képest még kell nekem vmi plusz, hogy bejöjjön. Nekem ebből pluszpont abszolút az, hogy nem cigizik (felfordul a gyomrom a cigiszagtól), hűséges, odaadó, törődő. Családcentrikus... háát... mivel én nem vagyok benne biztos, hogy akarok gyereket, lehet, nem egymást keressük. Az ivásról meg annyi, hogy alkesz és vállalhatatlan ne legyen, de a kulturált alkoholfogyasztással meg egy kis bulival nincs bajom.
2016. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
12-es... én azt nem láttam így leírva, hogy bármely nőnek ELÉG lenne, hogyha egy férfi rendes és kedves. Hogy elvárás, vagy ideál, vagy pluszpont, lehet. De ha ez ELÉG lenne, akkor a fél városnak széttennék a lábukat... a vonzalom baromi sokat számít, a közös érdkelődés, humorérzék, a személyiségbeli paszolás...
2016. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Már vagy ezerszer leírtam ezen az oldalon de megteszem megint persze teljesen feleslegesen. Az én párom azon túl hogy hozza amit a kérdező írt magabiztos jó humorú jó a kommunikációs készsége törekvő és sok területen nagyon jól tájékozott ügyes kezű ha fúrni faragni szerelni kell kompromisszum kész és még sorolhatnám. Ez mind csupa jó tulajdonság persze van neki dögivel rossz is mint mindenkinek de egy párkapcsolathoz az kell hogy a jó tulajdonságokba beleszeress és a rossz tulajdonságokkal megtanulj/tudj együtt élni.

Az hogy a kérdező ideírt 6 tulajdonságot azzal nem vagyunk kisegítve ezért is írtuk többen is hogy ha csak ez a 6 tulajdonság alapján kell dönteni akkor ez így kevés.

Ami meg az elvárásokat illeti. Én mindig is úgy voltam vele hogy ha akarsz írhatsz egy bibliányi kitételt hogy miknek kell a leendő párodnak megfelelni és békésen várhatod hogy megismerd nekem aztán ez nem fáj de amikor itt bőgnek a pasik hogy ő ugyan dagadt csóró a szüleivel él 30+ évesen és igazából el se akar költözni stb de egy modellre fáj a foga akkor had nyíljon már ki a bicska a zsebemben és nem azért mert a paramétereihez képest jobb nőt akar (vagy ugyanennek a női megfelelője jobb pasit) hanem azért mert itt nyávog ahelyett hogy tenne az ügyért és fogyna dolgozna és elköltözne vagy kussban ülne egy sötét sarokban. Én 18 éves koromig pasi közelébe nem mentem mert nem találtam olyat aki érdekelt volna illetve eléggé beleillet volna abba a sémába amit keresek. Végül mint fentebb írtam megtaláltam a párom de korábban sem jártam ide sírni hogy szegény pici én.

Ami meg azt illeti hogy én mit tudok nyújtani... épp elég hogy a párom listájának a pontjait tudom teljesíteni ami meg ugye szintén embere válogatja hogy mit tartalmaz.

2016. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy a "nem iszik", "hűséges"... stb. jelzőket sokszor nem alapként, hanem kvázi érdemként, külön dícséretre méltó plusz pozitívumként kellene értelmezni. Már csak a "nem veri a nőket" hiányzik ahhoz, hogy totál hasraessek, és rohanjak a pasihoz feleségül...
2016. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
11%
Ezek sajnos semmit nem jelentene a nők szemében, a lényeg nekik: jóképű legyél és/vagy gazdag. A pénzhez milyen úton-módon jutottál hozzá, az sem érdekli őket. Hamarabb összefognak jönni egy pénzes bunkó bűnözővel,mint aki ugyan becsületes módon keresi a pénzét, de nem keres havi több 100 ezret. Meg a műveltség, meg ne legyen bunkó a férfi, ez fontos nekik, igen,hagyjuk már! Nem egy olyan osztálytársamnak van felesége meg gyereke, aki annak idején az iskola kötekedője volt, szakmunkást is 2-essel végezték. Ennyit erről. Az ilyen dolgokat kb. azóta tapasztalom, mióta emberi élet van a Földön, az meg ugye nem tegnap volt :)
2016. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
7%
Az okoskodó nők figyelmébe ajánlanám azon női megnyilvánulásokat, amikor tömegesen jönnek az illetők azzal, hogy nekik ELÉG egy rendes, csendes, odafigyelő, káros szenvedélyektől mentes pasi, tehát egy szót sem ejtenek arról, hogy nekik ennél több kellene. Utána meg azt mondják, hogy ez alap. Mindegy, nem én csinálok segget a számból, lepontozni meg le lehet engem. :) Amúgy az is alapvető lenne, hogy egy nő ne hazudjon, legyen tisztességes (pl. elutasításkor is a férfi szemébe merje mondani, hogy nem jön be neki az illető), ne tűnjön el szó nélkül, ne tegye szét a lábát a nagydumásoknak (az egyik volt lakótársam pl. heti rendszerességgel hordott fel különböző lányokat szobára éjszakára, szóval igen, a világ tele van erényes nőkkel), tudjon főzni, ne a férfira terhelje rá a női munkákat (és nem kifogás, hogy egyenrangúság van, mert ezzel is csak visszaélnek a nők, hiszen amikor az ajtóban előre kell őket engedni, vagy amikor kezdeményezni kell, akkor állítólag mégiscsak vannak nemi jellegű "feladatok"), legyenek életcéljai, mégsem teljesíti egyszerre ennek még a tizedét sem a nők többsége. De persze megint úgy alakítják a nők a dolgokat, hogy a férfiaknak kelljen szarul érezniük magukat, mert nem felelnek meg a női elvárásoknak, és mert ki merik mondani az igazságot a nőkről.
2016. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!