Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még olyan 22-32 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan 22-32 év közötti lány/ nő, akinek bejön ha egy férfi nem iszik, nem dohányzik, hűséges tipus, törődő, odaadó, családcentrikus?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 13:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Normális gondolkodású férfi nem próbálja megérteni a mai nőket, inkább elmegy egy jót prostizni. :) A nőknek meg ott van a sorozat+ lehet nézni a romantikus sz.rokat,aztán vírnyogni közben. Hülye leszek még egyszer nővel komolyabban foglalkozni, minek? Annak,hogy aztán kiderüljön,hogy neki az a másik kell,mert az jóképű. F..szt, egyik sem ér annyit,hogy elb..am miatta az életem.
2016. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%
#21: Hát hallod, én is megcsömörlöttem tőlük, egy-két olyat találtam csak, aki tényleg tisztességes, normális, és gerincesen tud pl. nemet mondani. A többség hazudozott, lerázott, teljességgel követhetetlen, hogy mit is várnak el egy faszitól, pedig türelmes voltam, olyanoknak is esélyt adtam volna, akiknek nem kellett volna, de aztán mindig úgy sült el a dolog, hogy még nekem kellene szarul éreznem magam, mert biztosan minden esetben kizárólag én hibázhattam, meg biztosan "nem jó" emberekkel ismerkedtem, meg egyébként is meg lehet magyarázni a sok hazugságot, hülyítést, szó nélküli lelépést stb. Nekem már sem kedvem, sem energiám nincs arra, hogy felesleges köröket fussak, inkább rohadok meg egyedül, mások meg hadd higgyenek, amit akarnak, felőlem még azt is bebeszélhetik maguknak, hogy nőgyűlölő vagyok, mint ami az itteni felhasználók egy részénél zsigerből előjön, ha valaki "rosszat" mer szólni a nőkről. Nem teszem meg senkinek sem azt a szívességet, hogy a hazug, tisztességtelen, pofátlan nők miatt szarul érezzem magam, a minimális kivételnek pedig kenetteljes hódolatom, de sajnos tényleg az utóbbiak vannak nagyon kevesen, amennyire tapasztaltam. Nekem mindenesetre nem szokásom segget csinálni a számból, és ezerszer le lehet engem pontozni, attól még a saját tapasztalataimat fogom leírni, a lepontozók meg nyugodtan élvezzenek el attól, hogy engem lepontoztak, egészségükre.
2016. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
15%
#16: No igen, a volt lakótársam pl. rendszeresen hordott fel diszkóból, buliból csajokat, szóval igen, tömegesen vannak olyan nők, akiknek ennyire fontosak az értékek, és akik nem teszik szét azonnal a lábukat bárkinek. Amúgy meg érdekes módon minden nő előadja az "én nem vagyok olyan" típusú dumát, mindegyik kis ártatlan, őszinte, toleráns, ő nem hazudik, nem tűnik el szó nélkül stb., mégis csak elvétve találni olyat, aki ezt tettekkel is igazolja. Ha olyan sok tisztességes, őszinte nő van, akkor hol bujkálnak? Mert pofázni mindenki tud, de már bele tudnék fulladni a sok hazug nő undorító, mocskos dolgaiba, és valahogy a legtöbb álszentről kiderül, hogy mégsem képes azt teljesíteni, amit előtte nagy hangon hirdetett. És persze nekem kellene szarul éreznem magam minden miatt, mert evidens, hogy csak és kizárólag én csinálhatok mindent rosszul. Életem során talán 2-3 olyan lánnyal találkoztam, aki valóban tisztességes volt, úgyhogy mindenki azt mond magáról, amit akar, ha a tetteivel nem bizonyítja. Le merném fogadni, hogy az itteni aranyos, kedves, türelmes, tisztességes lányok többsége is pl. szó nélkül eltűnne, ha arról lenne szó, vagy egy elegáns hazugsággal kihúzná magát egy ismerkedés alól. Sajnos vannak tapasztalataim a nők viselkedésével kapcsolatban, és azt láttam, hogy a szép szavak mögött sokszor teljesen más belső rejlik. Ezek után tényleg csak annak hiszek, aki tettekkel is bizonyítani tudja mindazt, amit a szájával hirdet, viszont ilyen nőből nagyon kevés van. Meg lehet ezen sértődni,lehet magyarázkodni, hogy á, a többség nem ilyen, nekem ez a tapasztalatom.
2016. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
82%

Én azzal egyetértek hogy rengeteg az olyan nő aki nem akar kapcsolatot csak kefélni ahogy azzal is egyetértek hogy sok a manipulatív pénzéhes stb. Viszont ettől még irritáló mikor "minden nő egy k.urva" felkiáltással indul adott napon a 15. ugyanolyan kérdés vagy hozzászólás.

Szerintem mindenki pont olyan nőt talál amilyet keres. Én messze nem vagyok egy főnyeremény a magam labilis lelki világával de sok ismerősömet még így is túlszárnyalom és szerintem jogosan dühít fel ha elvakult (szerintem beteg) nőgyűlölők hozzászólásait olvasgatom. Na nem mintha amúgy nem élvezném a vitákat csupán néha megbotránkoztató szemellenzősség jellemzi az oldalt.

Szóval egyetértek veled abban hogy a mai párkapcsolati világ (férfi és női részről is szerintem) elég csapongó és bizonytalan sokszor érdek vezérelt. De ahogy nem minden pasi balf.asz/szemétláda úgy nem minden nő teszi szét a lábát a fél városnak. A te nézeteid még a normális határ közelében vannak szerintem bár én azért elég sok hűséges lányt/nőt ismerek akik boldogok a párkapcsolatukban nem ők a többség de szerintem többen vannak mint ahogy te leírod.

Igazából én szívesen lennék annak a bizonyos fallosznak a másik végén is egy kicsit mert nagyon sok pasitól hallom hogy szörnyűek a nők viszont nekem "normális" nőként nagyon sok ismerősöm (lényegében az összes barátnőm) párkapcsolat orientált így fura hogy ti mennyire mást tapasztaltok sokszor.

És elnézést szeretnék kérni a kérdezőtől amiért ennyire eltértünk az eredeti témától. Sajnos ez mostanában úgy fest elkerülhetetlen az oldalon.

2016. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
18%
#24: Hát sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak a nőkkel, mind neten, mind személyesen. Egyébként a hozzászólásaimban rendre kitettem, hogy tisztelet a kivételnek, tehát akinek nem inge, az nem veszi magára a "negatív" kitételeket. Ha sok férfi mond "rosszat" a nőkről, akkor azért a nőknek is illene elgondolkodniuk, mert valószínűleg van valami igazságtartalmuk ezeknek a kijelentéseknek. Őszintén szólva nekem már hányingerem van a sok női ígérgetéstől, hazugságtól, lelépéstől, gerinctelen "elutasítástól" (valójában még elutasításnak sem merném nevezni, mert valami pofátlan ürüggyel sokan kibújnak az alól, hogy az irántuk érdeklődőt egyértelműen és tisztességesen elutasítsák), ígérgetni mindenki tud, teljesíteni már annál kevésbé. Bár sokan szeretik azt hangoztatni, hogy ők tisztességesek, nem én szoktam szó nélkül kilépni egy ismerkedésből, nem én hárítok találkozókat hazugsággal, nem én alázok meg nőket azzal, hogy ha mégis sikerül megbeszélni egy randit, akkor nem megyek el, és még csak nem is értesítem az illetőt stb. Ezek után nem csoda, ha a férfiak jelentős része nem hisz annak, amit itt sokan olyan szép szavakkal írnak le. Ha olyan sok tisztességes nő van, aki nem hazudik, nem lép le szó nélkül, nincsenek irreális elvárásai, akkor mégis hogy a francba lehetséges, hogy ilyen sok elkeseredett férfi akad, aki megcsömörlött az egésztől, és inkább marad egyedül, mint hogy ismerkedésre pazarolja az energiáját? Ha olyan sok tisztességes nő van, akkor hogyan lehetséges, hogy ha megismerek mondjuk 10 nőt, akkor abból 8-9 esetben őmiattuk szakad meg egy normális hangnemű ismerkedés, mert lelépnek, vagy hazugsággal hárítanak? Persze, nyilvánvalóan meg lehet magyarázni, hogy mindig a férfiak csinálnak rosszul mindent, mindig ők választanak ki "rossz" embereket stb., csak éppen én ennek nem vagyok hajlandó bedőlni. Amúgy is a nőknek jóval nagyobbak az elvárásaik, mint a férfiaknak, ahogyan ez a fentebbi kommentekből is kiderül, alapvetőnek tartanak olyan tulajdonságokat, amiket ők sem feltétlenül tudnak prezentálni, míg pl. a férfiaknak sokszor a szemükre vetik, hogy miért nem adnak esélyt olyan nőnek is, aki annyira nyuszi, hogy totál visszahúzódik, vagy alig lehet belőle kicsikarni néhány szót. Én ebben a hazug játékban nem kívánok részt venni, és a kettős mércét sem vagyok hajlandó elfogadni (nem is beszélek arról, hogy ha főzni, takarítani, mosni kel, a gyerekre vigyázni, akkor ebből a férfi is vegye ki a részét, mert "mára már eltűntek a nemi korlátok", de ha pl. kezdeményezésről van szó, akkor a legtöbb nő még mindig a férfira bízza, mert hogy "ez a férfiak dolga", tehát mégiscsak vannak nemekhez köthető feladatok), inkább maradok egyedül.
2016. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem mint említettem sok az olyan nő aki semmi komolyat nem akar. Hogy ki miért hülyíti a pasikat nem tudom de kétlem hogy a legtöbben direkt gonoszságból tennék. Én elvből sem ismerkedek neten és igazából nem sok olyan pasit ismerek akinek ezzel lett nője.

Láttam hogy te még tartod hogy vannak normális nők ezért is írtam hogy még a normális határon mozogsz az én mércémmel.

Elhiszem hogy nehéz a pasiknak de az én tapasztalataim azt mutatják hogy nagy százalékban vannak a pasik kapcsolatban. Elég sok pasi ismerősöm van és mindössze 3 olyan van aki valahogy még mindig egyedül van. Bár én értem hogy miért. Viszont tény hogy sokaktól hallottam már hogy sok a ku.rva mégis mint említettem a legtöbb pasinak az ismeretségi körömben van kapcsolata nem egynek több éves. Ezért is érthetetlen számomra az itt hangoztatott férfitöbblet nő elnyomás gazdagnagyfarkúizomtibi utáni vágy stb

Valahogy én nagyon nem azt tapasztalom amit itt sokan hangoztatnak de az is igaz hogy a netes társkeresés sötét bugyrait nem ismerem.

2016. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Ami a nemek feladatait illeti én úgy gondolom vannak alapvető "feladatok" ilyen hogy a pasi kezdeményez és én megyek gyesre a gyerekkel és értelemszerűen én foglalkozok vele többet. Viszont ez nem azt jelenti hogy a pasi csak lespeszti a fenekét és él mint egy here a méhkasban. El kell osztani a házimunkát (persze amíg otthon van az ember a gyerekkel értelemszerűen övé a nagy része) és igenis játsszon a gyerekével néha még vigyázzon is rá mert az állandó 4 fal közti babázásba bele lehet őrülni. Ugyan én elvárom hogy a férfi hívjon el randira de ha úgy hozza a sors szívesen odalépek hozzá beszélgetni stb. Véletlenül se akarom hogy eltartsanak mert szerintem az hihetetlen kiszolgáltatott élet emellett a költségeket amennyire lehet felezni kell szerintem hogy ebből ne legyen vita hogy ki mennyit költ stb és ahogy a párom beszáll a takarítási teendőkbe úgy én is segítek amiben tudok a ház körül legyen az hűtőcipelés vagy favágás vagy bármi ami még nem haladja meg a fizikai tűrőképességemet.

Én tényleg komolyan gondolom az egyenlőséget valószínűleg mert nálunk anya a férfi apa helyett is cserébe apa egy hereként éli mindennapjait. Meg van előttem a nem követendő példa.

2016. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mennyire vagyok normális, bár az már eléggé elkeserítő, ha az a normális, hogy valakinek szó szerint undora van a mai nőktől úgy alles zusammen (ismét tisztelet a minimális kivételnek, de már alapból csak viszolygással tudok gondolni az ismerkedésre, mert nem látom értelmét annak, hogy újabb hazugságoktól kapjak hányingert, és elpazaroljam az időmet és az energiámat). Ahogy már mondtam, élőben is ugyanazt tapasztaltam, mint neten, pl. olyan hazugságokkal ráztak le élőben is, hogy az illető nem tudja az új telefonszámát, vagy elutaztam, hogy találkozzunk, a kedves hölgy el sem jött, nem is telefonált, hiába hívtam, nem reagált, utána este rám írt (mindenféle bocsánatkérés nélkül), hogy nem ért rá, de azonnal költözzek oda hozzá, mert ő magányos. Hosszan lehetne sorolni az ilyen eseteket, ezek után én magasról szarok a nők elvárásaira, én azt látom, hogy a többség képtelen a normális, gerinces viselkedésre, és nem hiszem, hogy a női társadalomnak van joga bármit is elvárni akkor, amikor az állítólag érzelmileg is intelligensebb nők így viselkednek. Az ilyen esetek miatt én nem hiszek a szép szavaknak, és bocsánat, hogy őszinte és cinikus merek lenni, de jó messzire el kell kerülni a mai nőket, mondani pedig mindenki azt mond magáról, amit akar, ha a szép szavak mögül kibújva valaki segget csinál a szájából.
2016. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, kérdező, hogy ez így kevés.

Ami hiányzik, de nagyon: HATÁROZOTT, PROBLÉMAMEGOLDÓ.

Ha ez megvan, akkor az már egy normális nőnek bejön.

Utána jön az, hogy az immunrendszeretek összeillik-e, illetve van-e még valami plusz benned, ami őt megragadja.

De ez a plusz már sok minden lehet.

2018. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!