Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, lányok nektek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok nektek mennyi idő kell ehhez?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig találkozgattok egy pasival, mielőtt úgy éreznétek készen álltok vele egy párkapcsolatra ? Az én esetem az,hogy mindent csinálunk csak fél attól,hogy utána nagyot koppanna és hogy több idő kell még neki.
2016. nov. 8. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden alatt mit értesz? Dugtok is?
2016. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha mindent csináltok, mihez kell idő?
2016. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszer véletlenül előfordult, órákon keresztül vetettem be az összes ágybavivős trükkömet és nem bírta tovább de azóta akárhogy próbálkozom elutasít, pedig a barátnőjének áradozott arról,hogy milyen jó volt a szex 4x volt orgazmusa és ennek ellenére azt mondja,hogy hiba volt ilyen hamar lefeküdni, egyébként lassan 1 hónapja tart köztünk ez az egész
2016. nov. 9. 00:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Na jó. Mesélj az ágybavivős trükkökről.Hogy csinálod? Lehet ott szurtad el. Hallgatom :D
2016. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha ott szúrtam volna el, nem feküdtünk volna le egymással :D Hát nem szeretném ezt megosztani, még a végén itt valaki rosszra használja amit én 2 éven keresztül folyamatosan tapasztalgattam. Ráadásul ehhez sok mindenkivel lekellett feküdnöm úgyhogy a munka gyümölcse... :D
2016. nov. 9. 00:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Embere válogatja de én is marha korainak érzem az egy hónapon belül való összefekvés. Persze nem mindegy hogy ezalatt az idő alatt találkoztatok mondjuk 2x vagy minden nap. De egy átlag heti egyszeri találkával még messze nem tartanék ott hogy lefeküdjek bárkivel.
2016. nov. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4. találkámon már volt szex egy lánnyal, neten ismerkedtünk előtte kb 2-3 hétig, és vele volt a legtöbb érzelem eddig kapcsolatba, hamar össze is jöttünk. Ha van kölcsönös vonzalom és mindketten párkapcsolat pártiak vagytok akkor nem idő függvénye.
2016. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Jaj! Egyszer lefeküdtetek, jó is volt, el is mesélte másoknak, de másodszor nem akar, nehogy kának nézzék, illetve neki több idő kell az első szex után a másodikhoz, ez nekem elég álszent (és buta) dolognak tűnik.


Kérdésedre válaszolva, ha x idő után egyszer már szexeltem valakivel, és az jó is volt, akkor a következő szexhez nekem annyi idő kell, amíg legközelebb találkozni tudunk.

2016. nov. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi párommal a harmadik randin lefeküdtünk. Bár én sose voltam az a tipikus időhúző nő. Ha átvernek, így jártam, de hozzátenném, ilyenre sose volt példa. Még ha hamar meg is történt a dolog, akkor is tovább kerestek, összejöttünk, és nem emiatt ment tönkre egy kapcsolatom sem.

Tényleg olyan lánynak tűnik, akinek mások véleménye a fontos (ez esetben nem értem, miért mondta el, hogy lefeküdtetek....). Hagyd egy kicsit, remélhetőleg felbátorodik, ha nem erőlteted, de továbbra is keresed, jól érzitek magatokat együtt.

2016. nov. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Voltam egy olyan lánnyal, aki már az első randin "arra" készült, de nekem nem volt elég időm rá, futnom kellett tovább munka ügyben. De a másodikon összejött.
2016. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!