Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kevésnek érzem magam a tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésnek érzem magam a tökéletes pasihoz?

Figyelt kérdés

Végre rám talált egy tökéletes pasi, nagyon belezúgtam, de kevésnek érzem magam hozzá. Amíg nem ismertem, csak pár mondat beszélgetés erejéig, addig egyenrangúnak éreztem magam vele. De azóta beszélgettünk sokat, és kiderült, hogy minden stimmel vele, egyszerűen tökéletes, de tényleg. Neki van karrierje, önálló, nagyon okos és határozott. Nekem nincs munkám - habár dolgozom rajta -, a szüleim tartanak el, bizonytalan vagyok magamban, és nem tartom butának magam, de mellette butának és szerencsétlennek érzem magam, pedig én vagyok a legszerencsésebb, hogy engem választott - igaz, még csak randizgatunk, de úgy tűnik, nagyon oda van értem, és én ezt nem is értem... Mit tegyek? Félek, hogy az önbizalomhiányom miatt elveszítem, mielőtt megszerezhetném. Nem tudom elhinni, hogy engem akar.

21/L


2016. nov. 10. 00:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
:D ilyet írjon egy lány egy pasiról? Kivel találkoztál zac efronnal zyzz testébe?
2016. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Nyugodj meg: Kevés is vagy. A jó hír, hogy a pasik elvárásai mérföldekkel kisebbek, mint pl. a tiéd.
2016. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%

"Neki van karrierje.."

Eddig olvastam :D

2016. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Mert kevés is vagy. :) " Neki van karrierje." Nem baj kicsi làny, legalàbb lesz, aki eltart. Nem keresek rosszul hàla Istennek, kocsim is van (Audi hogy csorogjon a nyàlad) ,de ha 10szer ennyi pénzem is lenne a magadfajta( 89℅otok) nem kapna helyet mellettem. :)
2016. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
milyen szutykok írtak ide neked ilyen késő este. :D
2016. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
#5: Nyomkodd csak a pirosat, ha nem tudsz válaszolni a kérdésre. Ha őszinték vagyunk és nem egy lányregényt mondunk, akkor miért vagyunk szutykok?
2016. nov. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi 5., reménytelen, hogy itt normális választ kapjon az ember.
2016. nov. 10. 00:54
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Normálist vagy neked tetszőt? Úgy tűnik, a kettő nem ugyanaz.

Nem lehetne, hogy aki csak léleksimogató válasznak örül, az beleírja a kérdésbe? :D

2016. nov. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha oda van érted,akkor mi van?
2016. nov. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen az teljesen normàlis,ha az emberek még tanulnak..és jó esetben még pàr évig biztos nem lesz karrierjük, szóval nem értem te mit akarsz? :D A pasid meg a leírtak alapján jóval idősebb,érettebb nálad..én nem élném bele nagyon magam ebbe a kapcsolatba..
2016. nov. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!