Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek azok a pasik, akik annak ellenére próbálkoznak nálatok, hogy tudják van pasitok?

Figyelt kérdés
Vagy ez a jelenlegi kapcsolatotok minőségétől is függ? Ez a fajta jellemvonás a pasiban, amúgy nem zárja ki teljesen őt mint lehetséges jelölt?
2016. nov. 14. 14:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
A most már férjemet nem érdekelte, hogy van barátom. Hál istennek :)
2016. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szánalmas. Van ilyen ""haverom"", ha lenne mérhető fizikai erőm, már rég megvertem volna, így jobb híján igyekszem kerülni. Nem vagyok az agresszió híve abszolút, de ő erőszakosan nyomul, hiába mondtam már neki ezrszer nemet, és kezdek kissé félni tőle, meg alapból undorító embernek tartom emiatt. Ha még egy hajszálnyit erőszakosabb lesz, szerintem a barátom nagyon meg fogja verni, pedig ő a legbékésebb ember, akit ismerek, de már nem tudunk mit kezdeni a sráccal egyszerűen. (folyton mellém ül és "simul", tapizni próbál, erőszakkal próbál lesmárolni, stb)
2016. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem nem jönnek be!
2016. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez szánalmas viselkedés, másrészt sértő, hogy ribinek nézed.
2016. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12-es ez tök jó, hogy a barátsrác majdnem a barátod orra előtt smárol le, és ti nem tudtok mit kezdeni a helyzettel. A barátod is kinyithatná a száját, ráadásul egyáltalán minek vagytok vele?
2016. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát próbálkozni több módon lehet. Ahogy valaki írta: simul, smárolni próbál, tehát testi módon próbálkozik, ha van párom, az azonnali elutasítás, teljes lezárás az ember felé, még barát sem lehet.

Viszont nekem volt olyan, hogy volt párom, és egy ember, aki amúgy, (addig szimplán, mint ember) rettentően szimpatikus volt, és ő totál "ártatlan módon" mutatta ki felém az érdeklődését, csak azt fejezte ki, hogy érdekli a személyem, a véleményem, hogy mi történik velem, ez egyáltalán nem vetett rossz fényt az emberre. Sőt, ha egyszer szingli leszek újra, (mai világban sosem lehet tudni nem lép-e le a párom:-) mondom ezt félig viccesen. és véletlenül ő is az lesz, akkor simán lennék vele egy pár. Szóval ilyen finomabb módon, hogy is mondjam, nem szexuális módon, hanem emberi módon kifejezett érdeklődés engem nem szokott taszítani. Mondjuk nem megyek bele flörtölésbe, de ha amúgy szimpi,akkor nem ront a képen, INKÁBB javít. Tehát attól függ, hogy csinálja.

2016. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ma 17:18

Már elbeszélgettünk vele, írtam, hogy a következő alkalommal, mikor hozzám ér, egy kiadós verés lesz. Amúgy meg azért találkozunk vele, mert a baráti társaságunk tagja, és mindenhol ott van, ha kell, ha nem. Miénk a döntés, hogy elviseljük illetve megpróbáljuk "megnevelni", vagy soha többé nem megyünk abba a társaságba, akikkel sok-sok éve jóban vagyunk, és közel állnak hozzánk.

2016. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen pasik minden kulcslyukon bepróbálkoznak, hátha valamelyik ajtó kinyílik.
2016. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nagyon nem jönnek be.
2016. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A pasi csak bepróbálkozik, nem tudhatja, milyen a kapcsolatom a párommal. Én nem ítélem el, de különösebben szimpatikus sem lesz ettől. Ha felfogja, hogy nem hagyom el a kedvéért a párom, akkor örülök, ha tovább nyomul, akkor szánalmas és egyre negatívabb érzések kötnek csak hozzá, de ez nem azzal van összefüggésben, hogy foglalt nőnél kezdett, hanem hogy nem képes elfogadni és normálisan kezelni a visszautasítást, ami úgy alapból nem egy szimpatikus jellemvonás.
2016. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!