Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha erős a kémia köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erős a kémia köztetek, találkoznál vele a nagy távolság ellenére is?

Figyelt kérdés

Mindketten szinglik vagyunk,. Együtt töltöttünk egy estét (csak csókok, és ölelés volt), és azóta vágyódom rá. Senki iránt nem volt ilyen erős a vágy bennem. Neten sokat beszélünk, érdeklődik minden velem kapcsolatos dologról, főleg, hogy alakul-e párkapcsolatom. Jelenleg nincs. Pár hét múlva találkozunk, és ha kialakul köztünk valami, annak mi értelme lesz? Nagy a távolság... Szerintetek jobb bele sem menni egy ilyenbe, és nem találkozni? A távkapcsolatnak nem látom értelmét, számomra fontos, hogy legyen mellettem a párom, és ne havonta 1x találkozzunk kb.

24L, 27F



2016. okt. 13. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod megítélni :) Ha te nem éreznéd jól magad egy kapcsolatban, akkor ne menj bele.
2016. okt. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Én biztosan nem. Nekem a pénz (=biztonság) fontosabb, mint a drága pénzen "vett" izgalom.

38 N

2016. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatodban ott a lényeg.

Egy évig bírtam a távkapcsolatot, már azt kívánom, bár ne mentem volna bele, mert a végén annyira fájt, hogy már nem a szépre meg a jóra tudok visszaemlékezni, csak arra, hogy elvesztettem, pedig szerettem.


35/N

2016. okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi esetunkben is kolcsonos volt a vonzodas egymas irant testileg es lelkileg es bar nagy volt a tavolsag akkor is megoldottuk,hogy tudjunk talalkozni.Kozben szobakerult a koltozes ha ugy alakulna es kinek mi a velemenye es kiderult egyikunknel sem jelent akadalyt.Persze mar nem suliba jartunk az mas lett volna,mindketten palyakezdok voltunk.Kb fel ev utan osszekoltoztunk es mar 8eve hazasok.En ugy voltam ezzel,hogy nem erdekel hol talalok ra az igazira,mert attol az fontosabb hogy hasonloak legyunk. Tudom azt is,hogy kockazatos,mert nrm mindenkinek valik be,pl nem tudnak megse egyuttelni stb ami kesobb derul ki. Kicsit vakmero voltam igaz,bar akkoriaban azert nem mindenkivel esett ez meg,de nala vmi olyat ereztem amit a tobbi kapcsolatban nem. Szerintem keves olyan ember van akivel ugy igazan harmoniaba tudnank lenni sokmindenben,persze nem kell hogy mindenben egyezzunk.Lehet egy szer csak talaltam volna kozelben is valakit,de ki tudja egyutt lennenk e meg,vagy sem.Mar sok nehezsegen is atmentunk egyutt amit masok ki se birnak, vagy mar lehet szakitottak volna es ezek csak megerositenek. Persze nyilvan nem csak nehezsegekbol all az elet,legtobbszor boldogok vagyunk :)
2016. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!