Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha nincs fűtés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha nincs fűtés egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Átjön hozzám egy lány, de csak most jutott eszembe, hogy náluk csak egy helységben van fűtés és az nem az én szobám.

Ettől elmenne a kedvetek a kapcsolattól? Vagy hogy legyen valami a jövőben is ezután kettőtök között?



2016. nov. 16. 14:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
57%
Nen a helyszin szamit, hanem az ember maga. Ha ferfikent olyan, mint amilyenre vagyom, a hid alatt is megnyero lenne.
2016. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
Nyílván persze ha szeret emiatt nem fog elhagyni, csak hát ne haragudj meg még is csak kellemetlen ha hideg van :D
2016. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne túlozzunk, híd alá nem mennék.


Itt most mindegy, hogy fiú vagy, lány, párkapcsolatról vagy barátságról van szó. Ősszel, télen hideg szobában ücsörögni nem kellemes.

2016. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon!

Haverom is ilyen xarrágó. 18 fok van nála. Normális nő nem is megy fel hozzá télen egynél többször. Én meg is mondom neki. De nem érdekli. Arra büszke, hogy ő novemberben még nem gyújt be.

2016. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Utolso! Nekem ugy jon le, hogy a kerdezo meg otthon lakik a szuleivel, kulonben jrna azt, hogy "az en szobam". Sajat lakasban, albiban minden szoba az ove. Ez esetben nem o tehet rola. Az viszont a szuloket minositi h novemberben futes nelkul hagyjak a gyerekuket.
2016. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

otthon lakok szüleimmel, van egy gázzal működő kályha egy helységben ahol szoktam lenni nap közben. De oda nem vihetem a lányt, pl ha szexre kerülne a sor.

estére begyújtanak szénnel/ fával de ahhoz viszont én nem értek, nap közben nincsenek itthon és általában én sem vagyok itthon.

meg egyébként én meg is vagyok nélküle volt hogy egész télen nem volt begyújtva meg pár éve, 1-2 hónapig áram sem volt.

2016. nov. 16. 14:32
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Te ehhez vagy szokva. De aki nem, annak be fog fagyni a hátsója.
2016. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
4%

Gaz.

Szerintem jarjatok el setalgatni es hivatkozz ra,h romantikus vagy. Valahogy huzd el tavaszig a felvitelt. Menjetek addig hozza,ha mar elkerulhetetlen. Sajnos az ma mar alap,h meleg van az ember lakasaban. Sajnallak,h ilyenek a szuleid.

2016. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Fűtetlen helységben nem maradnék öt percnél tovább, és nem venném jó néven ha ilyen helyre hívna meg valaki anélkül hogy ezt előre közli.
2016. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
2016. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!