Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha nincs fűtés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha nincs fűtés egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Átjön hozzám egy lány, de csak most jutott eszembe, hogy náluk csak egy helységben van fűtés és az nem az én szobám.

Ettől elmenne a kedvetek a kapcsolattól? Vagy hogy legyen valami a jövőben is ezután kettőtök között?



2016. nov. 16. 14:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Lassuk be tenyleg ferfiatlan ha nem tudsz begyujtani. Az meg h inkabb fazol, de nem gyujtasz be az gyerekes.
2016. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Én tuti nem mennék fel így a sráchoz, megfagynék. Az meg, hogy nem tudsz begyújtani, szerintem is gáz. Fontosabb a kondi mint a házimunka? Tudod, van az a mondás, hogy kívül fénylik, belül rothad. És te nevezed újgazdagnak azt, akinek nem büdös a háimunka meg a begyújtás? Van egy kis zavar a fejedben. Egy ilyen idióta életképtelen pasi kéne a fenének. Hasogassál fát kondi helyett! Röhej. de persze biztos a válaszadók rosszindulatúak, nem benned van a hiba.
2016. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
A fűtés luxus, a kondibéret nem? Tudod, ezt hívják proliságnak. Akinek az alapokra nem telik, de villogni akar. Mintha vennél egy Iphone-t, aztán hónapokig zsíros kenyéren élnél. Gáz. Tudod normális embernek igénye van normális környeztre. Az, hogy nagyapádék mit csináltak régen, most pont nem releváns. Nekem meg nagyapám régen pottyantós budiba szart, és hetente fürdött, mert erre volt lehetősége. De ma azért sokan ezt már igénytelenésgenk mondják. De mindegy, itt ütközik ki a szegény és a szegény közit különbség. Az egyiknek jó a fűtetlen putri, csak a kondi mehessen. A másik meg inkább fűt, és fát hasogat vagy otthon súlyzózik a kondi helyett.
2016. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

"estére begyújtanak szénnel/ fával de ahhoz viszont én nem értek"

:DDDDDDDDDDDD

Rakétatudomány ám, nem megy senkinek diploma nélkül :D


A fűtetlen szoba egy dolog, legalább van indok összebújni a takaró alatt, de ha ilyen életképtelen vagy, akkor körberöhögnélek. Az exem volt ilyen kategória, inkább halnék meg egyedülálló macskás bolond öregasszonyként, mint hogy még egyszer elviseljek egy ilyen "pasit" :D

2016. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Igen megmondom mi az alap:

kondibérlet

buszbérlet

kontaktlencse

internetszámla

áram

jó megjelenés, jó ruha

fodrász

ezen kívül annyi kell, hogy kihúzzam hó végéig és legyen pénzem meghívni egy lányt kajára, üdítőre

de gondolom minden embernek más és más az értékrendje, nekem ez, fogadjátok el


egy évig kivolt törve az egyik ablak a szobámban, azt megcsináltattam mikor több pénzem volt, de ha nem mész kondiba és szakadt ruháid vannak el sem jutsz odáig hogy átjöjjön hozzád egy lány... lehet választani.

senki nem mondta még azt, hogy nem szexel mert rossz a ház v a szoba, ha odakerül a sor, és már megvan a kellő vonzalom a randik alatt, nem hiszem hogy valaki visszautasítana

2016. nov. 17. 20:55
 36/43 anonim ***** válasza:
Jó, tehat adsz magadra, jol eszel, edzel, rendben van a hajad, adsz az oltozkodesre, es nem tudsz begyujtani egy kazant? Tenyleg nem bantani akarlak, ezzel, de a kulcsiny szart nem er ez esetben. Bár kissé kétértelmű a dolog. A pénzedet a megjelenésedre, közlekedésre, áramra (ezekszerint beszállsz otthon a rezsibe), és a bartnődre költöd. E mellett be kéne szállnod a fűtésbe is ha esetleg önállóan begyújtanál? Vagy miért van hagsúly azon, hogy be gyújtasz e vagy sem, ha a Te szobádban nincs fűtőtest? Esetleg egyszeri beruházásként nem tudnál kispórolni egy villanyradiátorra? oké, hogy Te megszoktad a hideged, de könnyen lehet, hogy a barátnődnek befagy majd a segge.
2016. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

ezen sokszor van vita itthon főleg anyukámmal, hogy nem veszem ki a részem a házimunkából, de nincs időm rá

nem lustaság, hanem olyan hogy a munka nem vár meg, a kondiból ha kimarad az edzés, azt az edzést soha az életemben nem tudom már pótolni, angolra is járok

ezek olyan dolgok hogy ott kell hogy legyek

de a házimunka meg olyan, hogy ráérek arra még

nyáron a kertet rendberaktam amikor még nem volt munkám, hogy lekössem magamat, de most nincs annyi időm. biztos rosszul osztom be akkor.

2016. nov. 17. 21:26
 38/43 anonim ***** válasza:
En is gyurok, ertem miert nem hagyod ki, a nyelvtanulast detto. Tehat, ha jol ertem ok ugy elik meg, hogy takaritanak utanad, de meg csak lotyogsz a teremben, eljarsz angolra, nem csinalsz amugy semmit, és meg be is futenel?
2016. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Ezt hívják díszf.sznak.
2016. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

hát most nem úgy kell elképzelni hogy disznóól van, mert a szemetet kidobom, de pl porszívózás, törölgetés ilyesmire nincs időm. A mosást azt elvégzem, ugye a ruhák miatt fontos is és sürgős is.

nincs olyan sok időm, régen fociztam hobbiszinten, aztán mindig hívnak, oda is és nem értik hogy nem fér bele, az is olyan mint a házimunka, egy egyetem elvégzése sok munkával jár + mellette keresni egy kis pénzt, kondizni karban tartani a testemet és még csajozni is. és az alvásra és táplálkozásra is odakell figyelni

2016. nov. 17. 21:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!