Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha nincs fűtés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha nincs fűtés egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Átjön hozzám egy lány, de csak most jutott eszembe, hogy náluk csak egy helységben van fűtés és az nem az én szobám.

Ettől elmenne a kedvetek a kapcsolattól? Vagy hogy legyen valami a jövőben is ezután kettőtök között?



2016. nov. 16. 14:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
96%

o.O

Bocs, de a húgom 12 éves kora óta be tud gyújtani egyedül, és szerintem én is, pedig szintén nő vagyok.

Az a gáz, hogy dugni már akarsz, de begyújtani még nem tudsz.


Egyébként ezt hogy képzelted, ha szexre kerül a sor? Te kidugod a gyíkot a slicceden, de nyakig fel vagy öltözve, a csak meg tolja le a nadrágot, és majd idővel megszokja a hideget? Bocs, de szerintem ha a csaj nem jegesmedve, akkor 17-18 fokos szobában baromira nem lesz kedve nekiállni vetkőzni és szexelni.


Inkább kapd el a szüleidet, hogy mutassák már meg, hogy kell begyújtani (nem kell ám hozzá több éves gyakorlat és három diploma), mert ha felhozol esetleg valakit, akkor ciki lesz, hogy megfagy.

2016. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Nekem pont ma nagyon kínos volt. Korán reggel feljött hozzám a barátom, de én éjszakára nem szoktam fűteni. Hááát... mit mondjak, elég gáz volt, hogy télikabátban ücsörgött. Mondjuk mi két éve vagyunk együtt, ezért biztos nem fog elhagyni, de ha tudom, jön, akkor a minimum, hogy befűtök, és nem 16°C-ban fogadom.

Szerintem előbb tanuld meg, hogy kell befűteni egy kályhába, aztán hívj magadhoz télen valakit szexelni.

2016. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
De a szuleidet tenyleg nem zavarja, hogy telen futetlen szobaban vagy? Ok is igy alszanak? Vagy rosszul alltok anyagilag?
2016. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel, az emberek nagy többsége nem tolerálja a fűtetlen szobát, házat.
2016. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Hát engem zavarna ha pl mennék a páromhoz,és fáznék..mert nincs fűtés..nem kabátba akarok lenni nyilván!Bár én erre sem lennék bűszke ,h volt h villanyotok sem volt
2016. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos életképtelen vagy ha meg begyuljtani sem tudsz.

Hogy a szüleiknek nincs pénzük annyi tuzelore hogy neked is jusson egy dolog. Én is éltem rossz körülmények között de ilyet sohase hagytam hogy megtörténjen. Teglakalyhat vizuveggel megépíteni pár ezer ft tudom mert építettem már. Egy használt kalyhat 5-10 e ft ért már kapsz a sparhelt ami nem is valódi kályha a legjobb. Hogy miből? Ha elorre látó lettél volna szedhettel volna meggyet a házak előtt az idősebb emberek megszokták engedni... ha nem vagy ennyire előrelátó a hideg megerkezesevel diót szedhettel volna 2-5 kg pucolt diobol tudnal venni egy kalyhat. Az út szélén rengeteg a dió. Pucolatlanul 200ft kg ja... 1 mázsa fa 2000 ft ... 40-50 kgt egy nap alatt osszetudsz szedni... most van a kukorica aratás bongeszesnel napi 2q osszeszedheto ez morzsoltan 2000 ft vagy a baromfiknak 1 hónap télen máris kissebb a szegénység. A penészes és rohadt csövek nagyon jól égnek 15-20 kg val reggeltől estig futhetsz...a kombájn amit elhagyott morzsolt csövek is jól izzanak pikk pakk loki a meleget csak félóránként rakni kell...ahogy a napraforgó szar is pláne a gyökeres része. az útszéli bozotost kiszokta adni az önkormányzat napi 3-4-5q fa fitermelheto (elég ha már egy hétvégét rá szansz)... az erdőbe kimehetsz rozsezni ha nincs nallad balta vagy furesz annyi fát hozol amennyit akarsz... nem szól a rendőr... ha tudod ki a tulaj gyeritest is enged ingyen furesszel...

Ha meg városba laksz bármikor találsz munkát ha mást nem szorolapozast. De ha ott akarsz tuzelohoz jutni tavaszi őszi lomtalanítás vagy amikor a zoldhulladekot szállítják... de a bevásárlóközpontokban tonnaszam lévő kartonpapir is jól ég sűrűn kell rakni de hatalmas hot ad hamar felfut...

2016. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy, hogy tüzet rakni se tudsz? És még te akarsz szexelni?

A csaj vetkőzzön le, te meg kidugod a himbi limbit és jó van, a másik max megfagy üsse kő.

Nő létemre betudok gyújtani a vegyes tüzelésű kazánunkba.

Nem lehettek túl igényesek... én inkább fel se tettem volna a kérdést.

2016. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Én aztán tényleg elég idióta vagyok a háztartási dolgokkal kapcsolatban, de annyit tudok, hogy kell begyújtani, amit meg nem, hát megkeresem Google-n vagy hívok egy szerelőt.


Ne érts félre, én is három takaróval aludtam kamaszként, mert anyámnak rögeszméje volt, hogy fűteni csak -20 fok után kell és a lakásban a 18 fok direkt kellemes, de én meguntam, hogy folyton fázok, és még egyszer nem fagyoskodnék önszántamból.


25L

2016. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

végig sem olvasom a hozzászólásokat teli van rossz indulattal.

Dolgozok, szüleimnek is van pénze, régen kikapcsolták a gázt, örököltük a házat és az elején nagyon rosszul ment nekünk. De az nem lett visszakötve mert nagyon sokat kellene azért fizetni.

Van az egyik helységben egy kályha, van kazán is, de az bekell gyújtani van tüzelő is.

Én dolgozok, suliba járok, nem fogok ilyesmivel hülyéskedni, hogy begyújtsak olyan ez mint a főzés, rendelek inkább kaját.

Sokan mondják, hogy ehhez meg ahhoz érteni kell.. butaság

ha majd elvégzem a sulit, jobb munkám lesz elköltözök ott belesz kötve a gáz, mostmár csak azért sem fogok megtanulni begyújtani, ha már ennyire mondjátok

egész este dolgoztam reggel 7 re értem haza, én nem fogok ilyenkor ilyesmivel tökölni

első a suli

második a munka

harmadik a párkapcsolat

negyedik a kondi

ilyen fontossági sorrendben nálam nem fér bele a házimunka, meg ilyesmi. Egy nap 24 órából áll, nálam legalábbis

2016. nov. 16. 23:31
 20/43 A kérdező kommentje:

szóval tesóm kollégista, én az ő szobájában vagyok fűtve, de az enyémben nincs fűtés, azt csak hétvégén használom amikor ő a sajátjában van, de nem lenne túl illendő az ő ágyában dugni.


de nem tudom milyen újgazdagok vannak itt köztetek... nagy szüleim is azt csinálták telenként, hogy az egyik szobából beköltöztek egy kisebbe, és azt fűtötték csak egész télen meg a konyhát. Túl nagy luxus az egész házat fűteni ha nincs kihasználva, most ebben az esetben persze kellemetlen.

2016. nov. 16. 23:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!