Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi azt írja ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt írja ismerkedés elején, hogy igényes önmagára, akkor valószínűleg a jövőbeli párjának külsejére is, igaz?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, pénzelni fog rendesen, hajrá!
2016. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nem az a kategória vagyok.
2016. nov. 17. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Pedig nagyon úgy néz ki.
2016. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a felszínes megítélést.
2016. nov. 17. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de valószínűsíthetem, hogy minden férfi az igényes hölgyeket preferálja.


22/F

2016. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet, hogy reklámozni akarja magát, ha neten ismerkedtek, és még nem láttad. ekkor nem jelent se jót, se rosszat.


élőben... felesleges olyat kimondani, ami nyilvánvaló. ez ilyen büszkélkedésnek tűnik.

2016. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Balkáni pasi eleve igényesebb a párja kinézetére,mint a sajátjára,tisztelet a kivételnek.
2016. nov. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah az igényesség nyugaton alap, a Balkánban extrának számít.
2016. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt mondja, mert ezt "kell" mondania. Amit egy férfi igényességnek tart vagy tartanak vele kapcsolatban, azok "alap dolgok", amit a nők értenek alatta az már vagy nettó hülyeség (gondolok itt a manikűr/pedikűrre mikor le tudom vágni, műköröm mikor van igazi, szerinte adjak magamra, mikor van saját stílusom stb..) , vagy túl van bonyolítva és általában pénzbe kerül.

30/f

2016. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:igényesség alatt nem arra gondoltam,hogy pasiként fesse a körmét,de azért tartsa karban a kezeit,de ő maga.Meg olyan hajat vágasson magának,ami neki előnyös,ami nem azt jelenti,hogy majmolja a legújabb trendet,ha jól áll,ha nem.Turkálóból vagy leértékelésekor teljesen normális áron fel lehet öltözni,csak kell ehhez szem.

Egyébként a Balkánon a törökök és a bolgárok kivételek igényesség terén,mert nagyon fel tudnak öltözni,bagó pénzből.Úgy,hogy ha az EU legszegényebbjei,a bolgárok megoldják,hogy jól nézzenek ki,olcsón,a magyarok is meg tudnák oldani,csak akarni kéne.

És pont emiatt a mentalitás miatt fordulnak el a magyar nők a magyar pasiktól,hogy az igényes nektek már a metroszexuálissal egyenlő.

2016. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!