Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hány éves korig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hány éves korig van rendben hogy egy férfi még egyetemen van?

Figyelt kérdés

Mindjárt 24 leszek és kezdem azt érezni, hogy sok lánynak már furcsa, hogy egyetemista vagyok. Megcsináltam egy egzotikus nyelvészeti alapszakot a BTK-n, de közben belekezdtem egy másik alapszakba is egy másik karon, amivel lassabban haladok és abból még hátra van 1-1,5 év.


Anyagilag a családom pár tízezer forinttal támogat, de a megélhetésem kicsivel több mint felét én keresem meg diákmunkával. Kisebb részben jó, mert kevés korombeli srác van az egyetemeken (és a lányok -ez az igazság- jobban felnéznek az idősebb srácokra, könnyebb csajozni, mintha még most jöttem volna ki a középiskolából), másrészt randikon, ismerkedésnél egyre többször kapom a kérdéseket, hogy mikor végzek, mit csináltam pontosan eddig, amiket korábban sosem kérdeztek a lányok.


Nektek ez hogy él a fejetekben?


2016. nov. 18. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
24 eves korban meg egyaltalan nem tartanam furcsanak.
2016. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Dolgozni mikor fogsz?
2016. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

"...még egyetemen van?"

WTF? Ismerek olyan 73 éves professzort, aki időnként még mindig bemegy az egyetemre, és olyankor ott van.

2016. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1: OK!


2: Ahogy írtam 1-1,5 évem van hátra. És utána leszek teljes foglalkoztatású, felnőtt munkavállaló.


De a nyaraimat már most is végigdolgozom (szerencsére főleg balatoni munkákkal, amik egyszerre kényelmesek és jól fizetnek) és évközben is ha tudom heti 20 legalább órát elvállalok különböző alkalmi diákmunkákban. Szóval a munka világa nem idegen tőlem.


De most is kb annyi megtakarításom van már a bankban, ami szerintem a korombelik 98%-ának egyáltalán nincs.

2016. nov. 19. 00:09
 5/16 A kérdező kommentje:
3: Köszönöm maestro ezt a haszontalan választ és a szándékos értetlenkedést, trollkodást. Ha kiélvezkedted magad, kérlek a kérdésre is válaszolj és olvasd el a leírást is.
2016. nov. 19. 00:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Nézd,aki orvosnak készül, bőven benne lesz a 30ban,mire végez,szóval a te eseted nem furcsa szerintem egyáltalán :)
2016. nov. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve műszaki/infós pályán milyen csúszások vannak (plusz 1-2 év sokaknál összejön) nem egy akkora ritkaság egy 24 éves egyetemista srác. De átlagban nézve sok karon van csúszás, vagy épp OKJ, technikum hasonló után kezdik el, alapból osztatlanra járnak, vagy éppen nappali mesteren vannak már... nem értem miért lenn ez bárkinek furcsa :D Tele vannak az egyetemek korodbeli pasikkal, szinte csak a gólyákból nézem ki hogy nekik ez vmi misztikum, egy idősebb egyetemista srác. Nem tudom melyik egyetemen tanulsz, de alapból nem mondanám, hogy 24 olyan nagy szám lenne egyetemen alapszakon. Más ha 40 felett lennél alapszakon, akkor furábban néznének, de 25-26 alatt abszolút átlagos.


Amúgy ismerkedésnél ha tudom hogy egyetemista a másik ez alap hogy amúgy mit tanulsz, most kezded vagy végzel, mi szeretnél lenni stb, mert legalább van beszédtéma.

2016. nov. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz, így hogy dolgozol mellette,van megtakarításod.

ha csak élnéd a gondtalan egyetemisták életét,buliznál , nem diákmelóznál,az nekem elég fura lenne,úgy érezném,hogy csak alibinek használod az egyetemet,hogy ne kelljen dolgozni.

de így nem. ha most összejönnél valakivel, kb 1 év múlva már végeznél is. egyáltalán nem vészes,nincs sok időd már hátra.

szóval szerintem nem gáz,hogy még egyetemre jársz

2016. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs benne.
2016. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

ha lenne mellette rendes fix munkád, akkor nem lenne gond

"megélhetésem kicsivel több mint felét én keresem meg diákmunkával" ez így nem jön be

én amikor főiskolára jártam volt mellette fix munkahelyem és mindenféle támogatás nélkül éltem, tehát alapvető, hogy ilyen pasit is keresek magam mellé

2016. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!