Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hány éves korig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hány éves korig van rendben hogy egy férfi még egyetemen van?

Figyelt kérdés

Mindjárt 24 leszek és kezdem azt érezni, hogy sok lánynak már furcsa, hogy egyetemista vagyok. Megcsináltam egy egzotikus nyelvészeti alapszakot a BTK-n, de közben belekezdtem egy másik alapszakba is egy másik karon, amivel lassabban haladok és abból még hátra van 1-1,5 év.


Anyagilag a családom pár tízezer forinttal támogat, de a megélhetésem kicsivel több mint felét én keresem meg diákmunkával. Kisebb részben jó, mert kevés korombeli srác van az egyetemeken (és a lányok -ez az igazság- jobban felnéznek az idősebb srácokra, könnyebb csajozni, mintha még most jöttem volna ki a középiskolából), másrészt randikon, ismerkedésnél egyre többször kapom a kérdéseket, hogy mikor végzek, mit csináltam pontosan eddig, amiket korábban sosem kérdeztek a lányok.


Nektek ez hogy él a fejetekben?


2016. nov. 18. 23:38
1 2
 11/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Hát igazából attól függ. Van, aki azért egyetemista még 28 évesen is, mert nem bír megcsinálni egy 3 éves BSC szakot. Viszont van olyan ismerősöm is, aki 27 évesen 2 mérnöki diploma meg 2-3 év munka után döntött úgy, hogy beiratkozik az orvosira.

Szerintem 24 évesen egyetemen lenni nem gáz. Tudja az ember, hogy megy-e neki a suli vagy nem, és legyen elég önismerete, hogy felmérje, meg tudja-e csinálni vagy nem, és ha nem, akkor tudjon lelépni, de ha szereti, meg bírja, akkor tanuljon, persze.

2016. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem vagy különös,nyugi.menj a frászba rázzon meg a kettőhúsz
2016. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Ez teljesen oké. Jogon 25-26 évesen végeznek a hallgatók, aztán még három év gyakorlat. Orvosin ugyanez. Ne parázz már...

Amúgy meg egy nőnek fontos, hogy egy férfinak legyenek tervei a jövőre nézve, ezért kapod a kérdéseket. Olyanra van szükségük, aki mellett lehet tervezni, akivel fejben előre meg tudják terverni az esetleges közös életüket.

2016. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Apám 49 évesen iratkozott be egyetemre. :D szerintem nincs ebben semmi ciki, tanulni bármeddig jó, plusz az egyetemi ismerőseim több, mint a fele valami szakma vagy 2-3 év munka után kezdi az egyetemet, vagy 2 képzést is megcsinálnak, szóval a 24 éves egyetemista abszolút nem szokatlan.
2016. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nins ezzel semmi gond, ha tanulsz, és nem csak éveket halasztgatsz linkeskedés mellett.
2016. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel semmi baj..én 12 éve vagyok már az egyetem "rabja"..a képzés 10 féléves...most lesz a 10. félévem hivatalosan :-) Kicsit megcsúsztam, link voltam, volt 0 kredites félévem is, de! ennek ellenére mindig is tisztábban voltam vele, hogy én elvégzem ezt a szakot! Remélhetőleg most utolsó félévemben sikerül is.


Ja mondjuk az is igaz ránézésre személyit kérnek tőlem cigi vásárláskor :-) Szóval nem gáz az papa :-)

2018. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!