Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányként mennyit "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mennyit "illik" várni, hogy online keressem?

Figyelt kérdés

Közös ismerős által ismerkedtünk meg személyesen, de, mint kiderült, online egy bizonyos helyen már egymásba futottunk előtte.

Személyesen most egy ideig nem tudunk találkozni, de az első óta kb. naponta beszélünk messengeren, sms-ezünk. Úgy vettem észre, a vonzódás mindkettőnk részéről megvan. Viszont aggaszt, hogy többnyire én keresem.( 65%ban kb. )


2016. nov. 19. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Felnőtt nők nem taktikáznak. Ha érdekel, akkor keresed és kész. Nem kell számolgatni, hogy ki keres kit. Ha nem vevő rád, úgy is fel fog tűnni...
2016. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én biztos nem írnék rá egy pasira se
2016. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!