Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon túlreagálom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel randizgatok viszont sokszor azt látom, hogy instagramon új csajokat kezd el követni és facebookon is mindig csak lányok ismerősei lesz.


Nem tetszenek ezek a dolgok...

Emiatt egy részt azt érzem, hogy nem vesz engem komolyan és más lányokkal is úgy találkozgathat ahogy velem.


Mit gondoltok? Teljesen butaság hogy ezen kiakadok ugye? Annyira zavar, nem tudom miért vagyok ilyen és miért érzem így


2016. nov. 20. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy fontos neki. Több csalit bedobott, valamelyikre csak ráakad valami.Nem érdemes vesztegetni rá az időt,szabadulj meg tőle minél hamarabb
2016. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Elsővel értek egyet. Ha fontos lennél neki, nem jelölgetne be más nőket. Ez szakító ok.
2016. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ismerek egy srácot, aki élőben is ezt csinálja. Minden nővel flörtöl, udvarol mindenkinek, hátha lesz belőle valami. Ő már ott tart, hogy mindegy ki, csak valami összejöjjön. És hiába magyarázom neki, hogy azt így el fogja riasztani, aki tényleg akar tőle valamit. Egyébként neki is feltűnően sok új nő ismerőse van minden héten, pont ugyanezt csinálja.


Szerintem kérdezz rá a fiúnál, hogy jól érzed-e hogy van vetélytársad, mert a jelek nagyon erre mutatnak. Aztán ha nem ad őszinte választ, akkor tedd ki mint a macskát, mert melletted is ugyanezt fogja csinálni.

2016. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem tetszene. És megkérdezném,hogy gondolja ezt? Mit akar tőlem? Nyílvan több vasat tart a tűzben. Nekem nem kellene,ilyen pasi komoly kapcsolatra,max. ,de az a nagyon max.csak szexre!
2016. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez hülyeség. Féltékenykedsz, ki akarod sajátítani. Beteges az interneten leselkedni utána. Nem szeretnélek megbántani, csak nekem ez a véleményem lányként is. Ha nem tudod elrendezni magadban, akkor mindenképp beszéld meg vele, csak ne számonkérőn, hanem inkább a rossz érzéseidre fókuszálj. A reakciójától függ, hogy hanyagold-e.
2016. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Ezek alapján még nem sikerült meggyőznöd a srácot, hogy biztosan te kellesz neki.

Erre van az ismerkedés, hogy fokozatosan kölcsönösen meggyőzzétek egymást erről.

Ha neked eddig ez nem sikerült, akkor azon nem megsértődni kéne (mire fel? nem jártok, csak ismerkedtek, akkor mégis mire felsz várnál el tőle kizárólagosságot?), hanem ha úgy érzed, hogy számodra lehet, hogy ez a srác a megfelelő, akkor bele kéne húzni, hogy meggyőzd, márpedig te számára különlegesebb lány lehetsz, mint a többiek.

2016. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy egyértelműen mindenki hisztis h*lye p*csának fog gondolni engem emiatt.


Igazság szerint kérdeztem már rá arra, hogy mi a helyzet vele és más lányokkal és azt mondta, hogy nincsenek más lányok.


Nem is kutakodok utána egyáltalán, akarva akaratlanul is látom ezeket a dolgokat.


Még nem tudom mit csinálok viszont nagyon érdekelt mások véleménye. Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld!

2016. nov. 20. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát komolyat így nem biztos, hogy akarnék.

Az szűrődik le belőle... még ha most komolyan is gondolná a dolgot veled, akkor is hamar rádunna, ~fél éven belül, és akkor vége a kapcsinak. Ő meg simán továbblépne...

2016. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!