Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne folyton ő járjon az eszemben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki annyira tetszik,hogy egész nap róla beszélek a barátnőimnek,hogy mennyire szeretem.Amikor meglátom egyből jó kedvem lesz,és akkor is a barátnőimnek gyors elmondom hogy láttam őt.Amikor nem jön suliba tök rossz kedvem lesz,és az egész napom rossz lesz.

Azt mondják ,hogy úgy csinálok mintha járnánk,pedig nem,és hogy már nagyon unják,hogy másról nem tudok beszélni csak róla.De én SZERETEM őt,már 3 éve,de csak szeptember óta járunk egy suliba,és azóta lettem ilyen.


2010. ápr. 29. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, hogy a barátnőidnek milyen időssek a pasijai. Amúgy sok az a 3 év.. főleg egy 18 és egy 15 éves között. Egy 20 és 23 között már más..
2010. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát.. nekem is van egy ilyen bajom de én mondjuk nem mondom el és magamba zárom.. de nem biztos hogy így a legjobb. Én mondjuk büszkeségből nem mondom el neki, mert "milyen már hogy a csaj kezdeményez".. így talán sose lesz belőle semmi vagy majd 1 év mulva érettségi után megmondom neki hogy háát szivem én összejöttem volna már veled vagy 2 éve:D..
2010. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jó mondjuk én beszélek vele meg a barátom :).. az kicsit bonyolultabb ügy, de a te helyedben nem tudom mit tennék. Vedd fel iwiwen és írj neki egy üzenetet :) vagy valamilyen sulis programon csináld ugy hogy mellékerülj, és csak ugy simán kezdj el vele beszélgetni az adott programról, aztán meg lehet utána másról is. És ez nem is fog próbálkozásnak tűnni..
2010. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!