Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzunk még vagy maradjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzunk még vagy maradjon barátság?

Figyelt kérdés

Van egy olyan lány az életemben akivel nagyon sokban hasonlítunk. Ha párban néznénk akkor egy tökéletes kapcsolat lehetne. De, a randi nem úgy alakult, ahogy a nagy könyvben megvan írva. Nem volt vonzalom, vagyis azaz elsöprő érzelem, mint amit neten éreztem.

Azt mondtam neki, hogy jelenleg csak baráti kapcsolatot tudnák elképzelni köztünk.

Ő elmondta, hogy nem érzett vonzalmat irányomba.

Viszont most dilemmában vagyok, hogy ez jó döntés volt? Vagy elhamarkodtam?

Ti mit tettetek volna?



2016. nov. 23. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem maradjon a barátság. Aztán majd látjátok hogyan tovább.
2016. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél. Amikor neten ismerkedsz, valójában nem a lányba esel bele, hanem egy idealizált képbe. Olyan tulajdonságokkal ruházod fel az illetőt, amikkel valójában messze nem rendelkezik. Ezért nem szerencsés a távkapcsolat sem.

Ha a személyes találkozás nem mozdít meg bennetek semmit, teljesen felesleges erőltetni. Sok-sok munkával ugyan kihozható belőle valami lepkefingnyi érzelmecske, de ez csak évek elgatyázására jó, és az első komolyabb vihar szanaszét röpíti a két embert.

2016. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Várom mások véleményét is.

Tulajdonságilag, emberileg ugyan olyan, az semmit nem változott.

2016. nov. 24. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom neked, hogy ne akarj rágörcsölni erre. :) Maradjatok barátok, utána pedig meglátjátok, hogy hogyan alakulnak a dolgaitok.

Még annyit hozzáfűznék, hogy én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Hasonlókat kaptam én is, de úgy vagyok vele, hogy egyetlen találkozó után még nem alakulhatnak ki a másikban ilyen elsöprő szerelmi érzelmek irántam. Ilyen csupán a mesékben és az elcseszett romantikus filmekben létezik. :D Szóval, bár a mai világban minden nagyon felgyorsult, én ennek azért adnék időt. Mert tudod, lassú víz partot mos.:)

2016. nov. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!