Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavar hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar hogyha egy randin ti mentek be először egy helyre a fiú helyett?

Figyelt kérdés
Amikor beültök valahova egy randin, és nem a srác megy előre, hanem ti. Tudom hogy nem így illik, de sokszor megtörténik, én meg nem akarok mindig betolakodni a nő elé. Az is hülyén nézne ki. :/ Mennyire rossz pont ez nálatok a fiúra nézve?

2016. nov. 24. 18:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Én mindig előre küldöm a párom ismeretlen helyen.

Ő meg "illemből" mindig előre akar engedni, bár szerintem pont nem így tanítja az illem.

Nekem az ad biztonságot, ha ő megy előre, én pedig követem.

2016. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az illemszabály azt mondja ki, hogy szórakozó/vendéglátó helyre a férfinek kell elsőként belépnie.



Én általában tartom ezt, de randin mindig probléma, mert a nők nagy része nem ismeri a szabályt, és illetlenségként fogja fel... Mostanában viccesen rá szoktam kérdezni, hogy tartjuk e a szabályt vagy nem foglalkozunk vele :)

2016. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem etikettet, de nem érdekel. Mindig mindenhova előre tolom be a képemet.
2016. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én is ismerem az etikettet, tudom hogy a férfinak kell először bemennie. Viszont mint mondtam, nem mindig jön össze, mert nem akarok betolakodni a nő elé. Erre voltam/lennék kíváncsi, hogy a nőket ez mennyire zavarja. Persze köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. nov. 24. 18:34
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, ugyanakkor ha ő menne előre, az pluszpont lenne, mert látnám, hogy képben van, ismeri az etikettet (akár idejétmúlt, mára okafogyottá vált, akár nem).

Ha "tolakodnod" kellene, akkor valószínűleg a lány "műveletlen" ezen a téren, olyankor szerintem hagyd. Esetleg érdekes anekdotaként elmesélheted, hogy "tudtad, hogy régen a férfinak illett először belépni ilyen helyekre, mert...". Ne fellengzősen, kioktatóan, csak érdekességként. Ha nem tudta, szerintem tetszene neki, ill. olyasmi képet mutatnál magadról, hogy te "művelt" vagy, az pedig mindig pluszpont.


Off: egyszer voltam randin egy étteremben, ahol - etikettnek megfelelően - a felszolgáló a férfinek töltött először egy korty bort (ha vki nem tudja azért, hogy a férfi megkóstolja, és ha megfelelőnek ítéli, a pincér tölt a nőnek is, majd a férfinak). A srác megjegyezte, hogy előbb a hölgynek illett volna... aranyos volt a szándék, de miután felvilágosítottam, szegény majd' besüllyedt az asztal alá... :)

2016. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös: ez a korty boros kínos :)


sajnos az a tapasztalatom, hogy egyébként nagyon kevesen ismerik ezeket a jópofa, de régi szabályokat, viszont cserébe nagyon meg tudnak sértődni első sorban a hölgyek rajta.

2016. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, ezt a borosat én sem tudtam. Ma is tanultam valamit :)


Én is tudom, hogy az etikett szerint ismeretlen helyre a férfinek illik előre mennie, de nem nagyon szoktam ezzel foglalkozni. Ha a másik fél ismeri, akkor bemegy előre, ha nem, akkor miután kinyitotta az ajtót, és rámnéz, bemegyek. Az, aki ilyen esetben nem figyeli a másik felet nőként, valószínüleg nem tud róla, nem is hagy időt, helyet, hogy az etikett szerint haladjanak a dolgok. Ilyenkor tényleg ne tolakodj, az sehogy se jönne ki jól, hagyd előre menni.

2016. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egyébként a ki lépjen be előre szabályban is van egy csavar, amit pont a szabályt ismerő hölgyek szoktak elszúrni :)


Ez pedig az az eset, ha 1-nél több férfi van.


Ilyenkor sok lány fiúk előre felkiáltással előre tereli az összeset, pedig valójában csak 1db férfi lép be, utána a nő(k), majd a többi férfi.


(azért nem mondom, hogy az összes szabályt ismerem, a lépcsővel pl mindig bajban vagyok :))

2016. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha nem megy magától, majd előre küldöm, én sose megyek be elsőre.
2016. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
# 8 igen-igen, ez megvan, tényleg sokszor nem ismerik. :) Viszont mi a helyzet a lépcsőkkel? Elsőre az ugrott be, hogy ha a nő megy elöl, akkor elég nyíltan szemrevételezhető a hátsó fertály... ezzel függ össze? Mi az etikett a lépcsőkön? :)
2016. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!