Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudok kezdeni, ha a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni, ha a lány, akivel randizgatok, unalmasnak tart?

Figyelt kérdés
Sokadik randin vagyunk túl, és azt mondja, hogy tetszenék neki, de unalmasnak tart az alábbiak miatt: még nem voltam nyaralni, csak gyerekként a szüleimmel belföldön, külföldön nem is jártam, nem járok étterembe, nincsenek hobbijaim, munka után elmegyek a boltba és az a napi programom. Elvárná, hogy munka után menjünk ide-oda, vásárolni, szórakozni, de én úgy vagyok vele, ha ledolgoztam az egész napot, én délután 4-5 óra után már nem mennék sehova, mert fáradt vagyok, az is elég, hogy találkozok vele. Már túl vagyok a 30-on, volt barátnőm is, és exeim nem ezek alapján ítéltek meg, amiket ő mond. Én élek rosszul, vagy neki ilyen magasak az elvárásai?

2016. nov. 29. 23:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy 8 órás műszak után még beleférne egy kis kimozdulás. Én 10-12 órákat tolok és mégis van energiám, ha nem is minden nap, de heti 2-3szor kimozdulni a párommal. Egyébként én is otthonülős típus voltam/vagyok. Amióta a fél napom arra megy el, hogy melózom, erőt veszek magamon (amúgy sem esne nehezemre), és töltök el időt a párommal is, mert belefásulnánk az örökös otthonlétbe.
2016. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem mondom, hogy unalmas vagy, mert nem szeretek senkit minősítgetni, de őszintén szólva ez nekem is rettenetesen kevés lenne. Igénylem a tartalmas programokat, ha nem is minden nap, de viszonylag rendszeresen. És ha már a randizós időszakban sem "randizunk", akkor mi lesz később?


Amikor a párommal randizgattunk, akkor heti egy-kétszer csináltunk valami programot, ha mást nem, sétáltunk egyet.

És amióta együtt élünk, azóta is rendszeresen iktatunk be elmenős programokat, mert anélkül a kapcsolat hihetetlenül el tud laposodni.

Halkan jegyzem meg, elég aggasztó, ha harmincas éveidben 4-5-kor már fáradt vagy... nem ártana elmenned egy kivizsgálásra, mert ez komoly problémákra utalhat.

2016. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Időt azt én is töltenék vele, de otthon, illetve a hét végén. Leginkább azért írtam ki a kérdést, hogy szerintetek melyikünk elvárásai túl magasak. Eddig akikkel jártam, senkivel se mentünk nyaralni, és nem is igényelték, ő meg már most arról beszél, hogy a tavasszal meg a nyáron hova menne velem.
2016. nov. 29. 23:56
 4/32 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy mondjuk heti 1-2-szer hétköznap, munka után is be tudj ülni vele egy kajáldába vagy moziba, kell! A többi nap eltelhet azzal, hogy kettesben filmezgettek otthon, de ha mindig csak hétvégén van valami kimozdulás, az annyira nem jó...illetve akkor elég lenne az is, ha a lánynak lenne külön élete, barátnői, hobbijai, munkája, de úgy veszem le, hogy neki nincs.

A nyaralás és egyéb dolog rád tartozik, semmi köze hozzá. Viszont abban nincs semmi, hogy nyáron el szeretne majd menni veled nyaralni, de elégnek kellene lennie egy Balcsizásnak is.

2016. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

"de elégnek kellene lennie egy Balcsizásnak is"

Ezzel nem értek egyet. Ha az én nyaralási szokásaim mások, akkor nem fogom jól érezni magam. Pl. a párom a fél világot beutazta, mielőtt összejöttünk, én is jópár helyen jártam, szeretek utazni. Egyikünk sem menni "Balcsizni", egyszerűen nem ilyenek a szokásaink. Ha belföld, akkor túrázás, ha külföld, akkor meg szeretünk új helyeket felfedezni - akár Európán belül. Fapadossal nem nagy cucc, nem kerül sokkal többe, mint a Balcsizás.

Nem szerencsés, ha nagyon eltérő értékrendű emberek kerülnek össze.

Kérdező: szerintem a te életmódod az, ami nem éppen szokványos, és jogod van így élni, de hidd el, nagyon kevesen érzik így jól magukat. Hozzád olyan társ való, aki hozzád hasonló életmódot folytat.

2016. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Vannak barátnői, élete is van, rengeteget beszél róla. Nekem azaz érzésem, hogy mindent velem akar csinálni, én meg erre nem vagyok vevő. Nálunk nem volt divat ez a fajta pénzköltés, amit ő tervez. Még ha felesben fizetünk, akkor is rengeteg pénzt akar kihúzni a zsebemből. Ha eddig volt barátnőm nem kellett vele elmenni sehova, megelégedett azzal, hogy otthon pihentünk, hétvégén maximum kirándultunk.
2016. nov. 30. 00:14
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kérdező, akkor valóban nem hozzád való...

Az eddigi barátnőidnek jó volt (?), neki meg nem.

Tudod, az én családomban sem volt szokás a szórakozás, meg a nyaralás, a mai napig otthonülősek a szüleim, nincs hobbijuk sem. Gyerekkoromban sem nyaraltunk (csak én a nagyszülőknél).

Az első komoly kapcsolatomban jutottam el először tengerpartra. Aztán a következő évben meg se álltunk Mexikóig. Én bizony rákaptam és élvezem az utazást. A mostani párom is nagyon szeret utazni és közösen élményeket megélni, új helyeket felfedezni.

Borzasztóan rosszul érezném magam olyasvalakivel, mint te, ezt őszintén be kell vallanom.

Vannak külön hobbijaink, időtöltéseink is, de azért szeretem a párommal is megosztani az élményeket. Járunk színházba, moziba, étterembe, "kocsmázni", kirándulni. Szerencsére mindketten igényeljük és nem érezzük pénzkidobásnak.

2016. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
26%

Te egy megbizhato,elorelato ferfi vagy. Otthon is lehet erdekes dolgokat csinalni. Bar en is szeretek eljarni otthonrol,de nem feltetlen penzt kolteni. Kicsit hozzatok egymashozz kozelebb az igenyeiteket:

Menjetek el egy 1 oras lassu setarsa: ingyen van es nem olyan faraszto. Utazni lehet fapadossal olcson/ coachsurfinggel ingyen akar 2 napra is. Vagy utazzon a bnojevel. Hobbid nincs: te kapcsolatcentrikus vagy. Mas nem erdekel.

N

2016. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Minden páromnak jó volt eddig velem, nem akartak nyaralni menni meg külön programokra. Akkor minek randizik velem ez a lány? Azt hiszi meg fogok miatta változni?
2016. nov. 30. 00:34
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

"Sokadik randin vagyunk túl, és azt mondja, hogy tetszenék neki, de unalmasnak tart"

Ebből nekem az jött le, hogy mostanra derült ki számára, hogy nem vagytok egymáshoz valók. A "tetszenék neki"-ből nekem az jön le, hogy a jövőben nem tervez veled túlzottan.

Az ismerkedési szakasz erről szól: beszélgettek és kiderül, hogy mennyire egyezik az értékrendetek, életstílusotok. Ha nem egyezik, kár erőltetni. Kompromisszumot is csak akkor érdemes keresni, ha valamennyire közelítenek egymáshoz az álláspontok, de itt ilyesmiről nincs szó. Az egyedüli jó megoldás, ha mindketten ismerkedtek szépen tovább, és kerestek olyat, aki hozzátok való.

2016. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!