Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez akkor most mit jelentsen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor most mit jelentsen? Nem lehet rajta kiigazodni. Akkor Most akarhat valamit? .

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki nagyon tetszik,laza és humoros,de az utóbbi időben azt vettem észre,hogy próbál közeledni hozzám..gyerekesen..:)piszkál,piszkálja a hajam,mindig megkérdezi milyen zenét hallgatok,és kiveszi a fülemből a fülhallgatót,és elkezd vele táncolgatni..meg ilyenek,és volt már olyan hogy sokszor beszélgettünk msn-en(persze élőben többet,hiszen évfolyamtársam és ahogy írtam próbál "véletlenül"a közelembe lenni)és egyszer írta a beszélgetés végén hogy "szia.nekedis.puszi"akkor írta először hogy puszi,persze utána biztos megijedt,mert utána már nem írt.Ma is ráírtam,és simán lekoptatott.

én írtam:-szia:D

mire ő:"bocs de nem érek rá"

ennyi..miért lett ilyen hirtelen?persze volt egy verekedésem FIÚVAL nem volt nagy szám,visszahúzódó,és kedves vagyok,de már nem bírtam és beszóltam neki hogy cigány...stb és ő megütött...és én védtem magam...És az a fiú ott állt és idézem:'"Hajrá Géza adjál neki"

akkor ez most mi??!akar valamit vagy nem?

mert szerintem elég éretlen sajnos...pedig nagyon tetszik...

13/L


2010. ápr. 30. 20:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
Jó mondjuk mág kamaszok vagytok ijenkor Fenn van az egekbe a hormon szint mindenki azt hiszi hogy ő a legjobb, legerösebb stb. hogy már verekedett...Hídd el ez késöbb megváltozik...Bocs hogy elértem a tárgytól:P
2010. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nembaj,de legalább nem bunkóskodtatok mint a 2.:9

am köszi:)

és nem volt olyan durva,de tesi előtt volt,és a cipőjével,úgy szájba nyomott hogy vérzett a szám..igaz azt nem éreztem,mert a bnőm szólt,hogy Réka vérzik a szád..meg hát,végig felfelé tartotta a fejem,tudjátok,..így hátrafelé,alig láttam valamit,de párszor tökön rúgtam.Meg HA MÁR MEGÜT,akkor ököllel nem...?

2010. ápr. 30. 20:58
 13/15 anonim válasza:
Jogos:) 17/F
2010. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már, kiscsaj, az ilyenekre nem kell időt szakítani... Annyira gyerekes, még ő sem állna készen egy barátnőre... Bár igaza van az első hozzászólónak: Nem kellene még neked belebonyolódni egy pasiügybe. Hidd el, már csak azért, mert tudom milyen bunkók tudnak lenni a fiúk ebben a korosztályban... Ezzel nem arra céloztam, hogy gyerek össze egy 23 évessel, szal ne értsd félre.xDD Lényeg az, hogy szerintem ne foglalkozz vele. Nincs kiforrva a srác jelleme még, csak neked fájna ha valahogy sikerülne összejönni vele.
2010. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem csak játszotta magát a többiek előtt,hogy nem neked szurkol a bunyóban(remélem érthető!:)

küldött puszit,akkor igen,sztem bejössz neki! :)

érdekli milyen zenét hallgatsz,piszkálja a hajad,stb..és azért így,mert máshogy nm tud

2010. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!