Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány csomószor megérintette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány csomószor megérintette az alkarom amikor beszélt, ez jelent valamit vagy haveri gesztus egyszerűen?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni.. Más reakció - szemkontaktus, mosoly, csillogó szemek, hangváltozás nem volt ??
2016. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom megítélni, először láttam. AZt tudom hogy a végén az ölelést elrontottam mert megveregettem a hátát ami a barátzona jelentése, ő rendesen megölelt.
2016. dec. 1. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A nők annyira ösztönlények sajnos, hogy ezt senki nem tudhatja. Lehet maga sem tudta csak abban a pillanatban így érezte valamiért 1 órával később már nem érzi így... Lehet simán ennyire közvetlen is de lehet többet lát benned, nekem is van olyan ismerős nőm aki megölel de nem akar semmit.
2016. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenbe beleképzelni sokkal többet mint amennyi valójában? Lehet hogy mozgáskoordinációs zavara van csak. Majd ha leteper, és elkezd vetkőztetni, az lesz annak a jele, hogy bejössz neki ;)
2016. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a barátzónás hátpaskolást most hallottam először.


Tipp: csak mert te kitaláltál szabályokat pizsi partin a haverokkal, nem fogja ezt az egész viág tudni.

2016. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!