Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy értsem amikor egy nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értsem amikor egy nő azt mondja, hogy neki olyan pasi kell aki őt a tenyerén hordozza?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem igazán jó jel. Kb. a jelentése a "legyél rabszolga, szolgálj ki, mint anno apuci mikor még az ő "hercegnője" voltam, és nézz félre mikor másokkal vagyok, mert te csak az interaktív pénztárcám vagy"...


Inkább kerüld, hacsak nem csilliárdos vállalkozó vagy és csak mutogatni kell a nő. Feltéve, ha egyáltalán szép.

2016. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Reméli, hogy közben jól tartod az ujjaid :D


Egyébként pedig tőle kérdezd meg, hogy ez neki mit jelent. Biztos van, akinek ez az anyagaikban merül ki.

Én is szoktam mondani, hogy a férjem a tenyerén hordoz. Kinyitja az ajtót, viszi a nehéz táskákat, kávét hoz hétvégén az ágyba, felsegíti a kabátomat, hoz néha egy szál virágot vagy csokit, és nem kell rágni a fülét, hogy mosogasson el, vagy foglalkozzon a gyerekkel, amíg én vasalok. Nekem ez ezt jelenti, és többnyire olyan dolgok, amik nem kerülnek pénzbe. Mégis nagyon sokat tudnak jelenteni hosszú idő után is, ezektől érzem, hogy nő vagyok mellette, és megbecsül.

2016. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elkényezteti, lesi minden kívánságát, mindent úgy csinál, ahogy a nő akarja, kinyalja a valagát is, és a nőre, mint valami felsőbbrendű teremtményre, úgy tekint, aki ezekért cserébe megszánja azzal, hogy néha odaengedi a legféltettebb kincséhez, a puncijához.
2016. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik ilyen álomvilágbeli nő? Mutass már be neki. Kíváncsi vagyok milyen egy ilyen nő. :)
2016. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy értsd, hogy ő egy aranyásó.
2016. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Tényleg létezik ilyen álomvilágbeli nő? Mutass már be neki. Kíváncsi vagyok milyen egy ilyen nő. :)"


Igen, magyar lányok/nők többsége.

2016. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

A nők (vagyis a mai fiatal plázacicák) többsége úgy érti, ahogy előttem leírták: röviden nyalja ki a fenekét.

A normális nők ezt lelki dolgokra értik, vagyis védje meg, szeresse, lehessen rá számítani stb.


Az én férjem a tenyerén hord. Szeret, dícsér, megvéd, ha kell, kiáll mellettem, a kedvemben jár. Persze egy visszafelé is igaz. És nem, nem vagyunk gazdagok, átlag életet élünk.

2016. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 7#-es jól leírta.


Nem egy puhap...cs, viszont nagyon szereti a párját, ki is mutatja, büszke rá, vigyáz rá, megvédi, kiáll érte.

Az én párom is ilyen, a tenyerén hordoz :-)

2016. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!