Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normalis hogy randin titkolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy randin titkolom hogy van egy vallalkozasom?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok es nem mintha olyan jol menne de egyszeruen eltitkolom mintha nem is letezne. Egyreszt nem akarom magam vmi olyan szinben feltuntetni ami neki imponalhatna vagy ikyesmi, csak magamrol beszelek, semmi uzlet meg emlites szinten se.


Viszont amikor megkerdi pl mi a hobbim tok gaz de nekem ez tolti ki a szabadidomet a legnagyobb reszeben es akkor kinos.. Tulparazom es vallaljam fel?


2016. dec. 3. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Vállald fel. Igazából annyira nem szokta foglalkoztatni őket.
2016. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Túlparázod, igen.
2016. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz. Megemlítheted neki, hogy mivel foglalkozol, de nem üzleti szinten. Tehát ha te teszem azt képregényeket rajzolsz, akkor mond, hogy ez a hobbid és kész ennyi. Nem kell hozzátenned, hogy te ezt már üzleti szintre vitted, hogy van egy vállalkozásod. Ennyi.
2016. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzátartozik az életedhez,fontos neked,ráadásul ez a hobbid is.Randin pont ilyen témákat szoktak feldobni az emberek.Miért ne lehetne felvállalni?A reakciókból úgyis kiderül,hogy hogy érinti a másik felet.
2016. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondhatod, hogy a hobbid a programozás pl. Azt nem kell hozzá tenni, hogy üzletszerűen végzed is, csak, hogy ezt szereted csinálni. Ebben semmi rossz nincs és nem jönnek rá, hogy mivel foglalkozol.
2016. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell titkolni, bar elso randin nem celszerü: exekrol, válásrol, politikarol beszelni. Ott ismerkedni kell. Max munkahelyrol egy par szot. De te tudod. 28f
2016. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a gáz, ha azt mondod, hogy "vállalkozó vagyok cica!" és közben megpörgeted a BMW kulcsot. De arról jó beszélgetni, hogy elmondod, hogy az egyetem mellett programozol cégeknek / takarítasz irodáknak / vagy bármi mást csinálsz. Ha a tevékenység oldaláról közelíted meg, és nem az anyagi oldaláról, akkor érdekes leszel, és van miről beszélgetni, és az sem hátrány, hogy látja rajtad, hogy nem csak nyavalyogsz, hanem teszel azért, hogy jobb legyen az életed.
2016. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a kedves valaszokat mindenkinek!

Azert nem tudom felvallalni mert ez nem tevekenysegbol adodik hogy pl rajzolok hanem szimplan kereskedem csak kicsit magasabb szinten.


Szerintem nem vallalom fel lehet fel evig sem, en legalabbis utalom amikor valaki ezzel akar jopontot szerezni vkinel... (hangsulyozom en sem felvagasbol irom mivel nem megy olyan jol meg:-) De elitelem az ilyen kulsoseges dolgokat es szeretnem ha engem szeretne.


Egyelore nem tudom milyen formaban tehetnem ezt ,,nyilvanossa"hogy a vallalkozas szo ne szerepeljen benne. De Koszi az otleteket :-)

2016. dec. 3. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!