Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy kialakulóban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kialakulóban lévő kapcsolatom, de a lány az exét nem nagyon tudja elfelejteni Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám vele jobban vagy gyorsabban, hatásosabban feledtetni az exét? Hogy felejtse el minél hamarabb.
2016. dec. 5. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Minden csak rajta múlik, te akár fejen is állhatnál, ha ő nem akarja és nem tesz meg érte mindent, hogy elfelejtse, akkor hiába próbálkozol.


Egyébként, tök h..lye a csaj, mi a francért kezdeményez új kapcsolatot, miközben még a régin sincs túl.


Szerintem lehet, hogy jobb lenne, ha békén hagynád és elválnának az útjaitok.

2016. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy türelmes leszel vagy pedig már most otthagyod.
2016. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

én türlemes vagyok, csak segítenék neki elfelejtettni.

Ezért írtam, hogy van-e valami ötletetek rá.

2016. dec. 5. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó szexszel, és minél hamarabb. :) Persze egyénfüggő, de ha tetszenél, nekem ez jönne be.
2016. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szergej55 ***** válasza:
Ez nem a te dolgod lesz. Nem is értem, az olyan minek kezd új kapcsolatba, aki még a régiben él, téged meg sajnállak, mert jelen helyzetben nem vagy több egy eszköznél.
2016. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

nem tudom mikor lett vége a kapcsolatának meg meddig tartott, de én az exemmel 5 éves kapcsolat után ugyanúgy találkozok vele néha meg elmegyünk akárhova vagy felhívjuk egymást kivel mi van/hogy van a másik , és ugyanez fordítva is igaz ő is keres engem ha bármi olyan van vagy lesz összejövetel bármi, és van új kapcsolat mindkettőnknek de előre lefektettük az új kapcsolat elején hogy mi jóban vagyunk egymással ugyanúgy és volt már hogy 4 esben mentünk bizonyos programokra, ritka az ilyen és teszem hozzá idő kell mindenhez, de én nem hagynám elveszni az olyan volt páromat aki mindenben mellettem volt és igaz elmúltak az érzések de emberileg nagyon szeretem ugyanúgy :) lehet itt is ez van, igaz nem tudom hány éves az illető vagy nem tudja elfelejteni úgy mert valahol szereti még, de minden úgy lesz ahogy lennie kell.


26F

2016. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom... Nem volt még túl az exén a leányzó. Megértettem és segítő voltam. Ha gondolod leírom privátban részletesebben, hogy hogyan lett vége.
2016. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nagyon-nagyon meg kell dugni.

ha meg nem adja, akkor pihentetni. ha mellette vagy és nincs lángolás, akkor ez szerintem egy halva született kapcsolat.

2016. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jól meg kell dugni. Igen azon vagyok, de nem engedi még. Azt mondja időre van szüksége:)
2016. dec. 6. 15:56
 10/13 A kérdező kommentje:

De amúgy még csak 1 randi volt. Ott még korai szerintem. Tényleg hanyadik randin kéne már a szex?

Szívesen feledtettném vele az exet. Az is jó ha sokat talizunk és kimozdulunk? Sok program stb...?

2016. dec. 6. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!