Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő kell egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell egy lánynak, hogy kialakuljon valami? Kérdeztem tőle, hogy most mi a helyzet? Járunk vagy mi van és azt mondta, hogy időt kér még. Bár az elején vagyunk még.1-2randi.

Figyelt kérdés
Mennyi idő kellhet neki vagy hogyan van ez? Mivel meddig várjak?
2016. dec. 6. 20:34
 1/6 A kérdező kommentje:
mármint csók, szex. Vagy meddig halogassam?
2016. dec. 6. 20:35
 2/6 Haku-sama ***** válasza:

Nem a lánytól függ, hanem attól, hogy egy fickó mennyire ért a nőkhöz. Aki gyorsan el tudja csábítani a nőket, már aznap nagy eredményt érhet el.


Én több barátnőmmel már az első randin összejöttem, nem kellett egyiknek sem idő. Lehívtam őket, és a találkozástól számítva néhány óra után már jártunk is.

2016. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és az mit jelent, hogy mennyire ért a nőkhöz? Mit kell tenni?
2016. dec. 6. 20:47
 4/6 Haku-sama ***** válasza:

Fordítsuk meg a kérdést:


Te mit tettél?


Mennyire voltál magabiztos, és laza, amikor vele találkoztál, vettél-e neki valamit, miről beszélgettetek? Ha elmondasz pár részletet, akkor talán jobban átláthatóvá válik, hogy miért alakult így.

2016. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mintha siettetned a dolgot. Lehet be is ijedt. Randizzatok meg, nem kell kijelenteni semmit, ugyis kialakul. Ha csak te kellesz neki, az ugyis par randi utan eldol benne. Ha meg mar 1-2 randi utan szexelni akarsz, azt is hiheti hogy csak megdugni akarod. 24N
2016. dec. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nő függő. 1-2 randi meg nálam kemény 1-1,5 hét. Ennyi idő alatt nem leszek szerelmes csak érdeklődő, a lábam sem szokás egy hét ismertség után széttenni.


Nagyon zavaró ha lerohanják az embert és minimális idő után elkötelezettségről van szó. Hagytam már ott pasit emiatt. Elkezdem magam jól érezni vele és megkérdezi hogy akkor járunk-e, 3-4 napig jó minden majd ismét felteszi a kérdést. Csak a formalitásra ment...

2016. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!