Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nagyjából milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nagyjából milyen anyagi helyzetet vártok el egy 30-as nőtől ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy többen írják majd azt, hogy semmilyet, de azért próbáljunk erről is beszélni. Pl. legyen egy autója, kisebb lakása, stb. Többször olvasom, hogy nem szeretnétek azt, hogy a nő úgymond kihasználjon. Arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne az az optimális anyagi helyzet, amellyel egy 30-as nő rendelkezzen. Köszönöm :)

2016. dec. 6. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

- ne éljen a szüleinél

- legyen valamije (pl diploma vagy munkahely)


több anyagi helyzet nem érdekel

2016. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Igen, azt írom, hogy semmilyet, mert ez az igazság.

Nem az alapján fogok szelektálni, hogy van-e háza, autója, félretett kétmillája, hanem az alapján, hogy megvan-e a szükséges összhang köztünk.

Minden más már a jövő kihívása.

A közös jövő közös megteremtése meg nem kihasználás.

2016. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Optimális, ha eltartja magát bármilyen szülői segítség nélkül, az már egy minimális talpraesettséget jelent. Ideális, ha van legalább éves 500 ezer forintja kirándulgatni, hogy ne én kelljen fizessek mindent, legfeljebb kiegészíteni egy kisebb összeggel.
2016. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Azt sosem értettem, hogy akár a férfiaknál, akár a nőknél miért szempont az ismerkedésnél, hogy van e kocsija, meg jogsija, diplomája, stb. dolga a másik embernek, akivel beszélünk. Én pl. leszarom, hogy van egy autója vagy több autója a nőnek, mert nekem sincs autóm, elközlekedek szépen busszal és vonattal, nincs nekem szükségem arra, hogy akár nekem, akár egy nőnek legyen jogsija és kocsija. Az se baj, ha a nő a szüleivel, vagy külön él albérletben, mert ez nekem szintén mindegy. Ami számomra fontos, hogy a nő legyen kedves, lehessen vele hülyéskedni is és komolyan is beszélni, elmondhassak neki mindent őszintén anélkül, hogy belém kötne és anélkül, hogy megsértődne. Továbbá legyen a nő is őszinte, tisztelettudó, hűséges. Ezeket az általam elvárt dolgokat én is nyújtani tudom.
2016. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Azért ha lehet ne adósságok sorával rendelkezzen. Valami bevétele legyen, mindegy honnan (na jó, ne prostitúció vagy fater zseppíze).
2016. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Engem hidegen hagynak az anyagi dolgok, tökmindegy, hogy van e diplomája meg ilyenek. Ami talán azért is van, mert nekem megvan mindenem. A párválasztásnál engem az érdekel, hogy meglegyen köztünk az összhang, a kölcsönös vonzalom és a belső tulajdonságai tettszenek nekem, jószívű legyen, egyezzen az értékrendünk.
2016. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%

Nem ismerkedtem soha 30-as nőkkel kapcsolatra. A menyasszonyom 26 éves. De szexeltem már korábban harmincasként tőlem több mint tíz évvel fiatalabb lánnyal is.


30-as nő a fejemben nem fordulna meg soha családalapításra. Ő már nincs a legjobb korban ehhez.

A szüleim közt is 9 év volt a korkülönbség, amikor összeházasodtak, ahol apa 34, anya 25 volt és a mai napig együtt vannak még egész jól.


"nem szeretnétek azt, hogy a nő úgymond kihasználjon"

Ez a viselkedésén múlik és az ilyet eléggé ki lehet szűrni már. Ha nagyon oda-vissza van hogy az anyagi dolgokról beszélgessen, akkor elég egyértelmű hogy mi újság van. Nem is beszélve arról hogy nem kevés pénzem van rejtett számlákon, amit egy nő még válás esetén sem tudna ellopni tőlem.


33/F

2016. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

:D Hogyha egy olyan nőt keresek, akivel nincs közös célom a szexen kívül, akkor annyi, hogy tartsa el magát tisztességes munkából. Ennyi elvárható egy nőtől anyagilag.

Hogyha egy olyan nőt keresek, akivel le akarom élni a hátra levő életem, akkor dolgozzon, fejlődjön és tegyen meg mindent a közös célunk elérése érdekében (legalább annyira, mint én).

2016. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Autó nem feltétel, mivel még nekem sincs (28F).

Lakás sem feltétel, engem az sem zavar, ha stabil albérletben van, amit már több éve bérel és ha nem lesz vízözön, akkor nem kell költöznie. Mondjuk vicces, hogy fordítva rendesen ott szoktak lenni ezek az elvárások egy 30 körüli férfivel szemben. :):):)

2016. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem a gyk-s tevékenységem alapján kell rólam véleményt alkotnotok. Gyertek el hozzám Mátranovákra sörözni és ismerjetek meg. Ha meg nem, akkor ismeretlenül ne szóljatok le.
2016. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!