Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha előre kikötné a lány hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előre kikötné a lány hogy neked kell fizetned a randit (mozi, vacsora) akkor nem lepődnél meg? Vagy csak én lepődtem ezen meg?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Képen röhögném és otthagynám. Ha neten írná, menne a screenshot facebookra, hogy képben legyenek mások is a csajjal.

Első randin szó nélkül szoktam fizetni, de ha valaki így kikötné... Vicc.

2016. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem "elvárható", hogy egy férfi állja az első randit, de egyrészt ezt sosem hangoztatnám, sőt... felajánlanám, hogy állom a részemet (viszont jól esne, ha ezt elutasítaná a randi partnerem), másrészt SOHA nem hívatnám meg magam első randin vacsorázni, moziba meg főleg nem, ahol még ismerkedni és beszélgetni sem lehet.

Ha beülünk valahova egy teára, limonádéra, az meg azért talán kibírható költség.

Mindenesetre szerintem baromi gáz ezt így kijelenteni, hiszen én ezt egy íratlan illem szabálynak érzem, nem pedig alap elvárásnak.

Várom a lepontozásokat. :D

2016. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, manapság kétféle pasi van, az egyik meglepődik ezen a hagyományon, a másik meg kicsavarná a kezedből a tárcádat és messzire dobná, mert az ő dolga a fizetés.


Ma már semmin nem lepődöm meg.

2016. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Annyi biztos, hogy a csaj nagyon műveletlen és önző is. Műveletlen azért, mert valamennyi illemszabályt olvashatna.
2016. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én eddig csak olyan randin voltam ahol felesbe fizettük...de az sem zavarna ha nekem kéne az egészet, de előre bejelenteni és tisztázni hogy ő hol akar enni mert máshol nem akar...olyan mintha bérelnék egy nőt egy randira, de komolyan.
2016. dec. 17. 13:58
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Érdekesek ezek az illemszabályok. A többség csak azokat ismeri/veszi számításba, ami az ő érdekeit szolgálja. Ha meg nem, akkor általában ódivatú, elavult hülyeségnek titulálja.
2016. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Diavolino44 ***** válasza:
Elso es másodiknak ment a zöld kéz!
2016. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen még én is meglepődtem nőként mert nekem sosem lenne képem ilyet mondani egy pasinak
2016. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
#7: Köszi! Bár úgy tűnik, hogy az itteni válaszolók majdnem felének teljesen rendben van, ha egy anyagias k. hangoztatja, hogy mit is akar. Gondolom ugyanezek a válaszolók írogatják azt is, hogy nekik aztán nem számít a pénz! :D
2016. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen ,h hányan pontoznak le én is elengedtem már azt a problémát. Hogy a kérdésre is válaszoljak nem lenne ebből randi!
2016. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!