Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik osztálytárs (nőm) et...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytárs (nőm) et nagyon kedvelem, osztálykiránduláson vele aludtam és hihetetlenül beleszerettem. Többi lent. Tudtok adni valami tippet?

Figyelt kérdés

Az egyik lány osztálytársamat nagyon szerettem már az osztálykiránduláson történt alvás előtt is. Viszont az akkor érzések bennem nagyon megnövekedtek a történt dolog után(nem kell semmi extrára gondolni). Azután elbeszélgettem vele és azt mondta hogy csak barátként akar tekinteni rám és hogy neki eddig igy is megfelelt és nem akar többet.

Viszont én mégis nagyon szeretném ezért gondoltam hogy elhívom valamelyik este egyszer pizzázni, hát mint egy randi. És akkor majd megprobálkozom még egyszer a kérdéssel. És ezért szeretném kikérni a véleményeteket hogy nincs-e valami biztos kérdés arra hogy tuti igent mondjon hogy eljön. A válaszoloknak előre is köszönöm!



2013. nov. 12. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Vágd bele a dákód legközelebb!
2013. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"osztálykiránduláson vele aludtam" Miféle iskola ez?? :O Vagy miféle iskolába jártam én?? Nálunk mindig külön aludtak a fiúk meg a lányok-.-"" Na mind1 am kérdésedre válaszolva meg fogod akkor kapni a választ miután elhívod randizni,azzal hogy bele egyezik e.
2013. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék látni, és hát hogy is mondjam. Ez nem volt az.
2013. nov. 12. 20:23
 4/8 A kérdező kommentje:
R.Speltzer ennek az együttalvásnak volt egy elég összetett elözménye. Nem mennék bele.
2013. nov. 12. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy eséllyel bukta. Ha mindenképp próbálkozni akarsz még, akkor ne randizni hívd el, hanem csak simán pizzázni, aztán ott úgyis látod hogy viselkedik, aszerint meg tudsz lépni. És próbálj meg nem ráparázni, csak lazán, max nem lesz semmi köztetek, akkor is van még elég lány! :D
2013. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SHIIIIIT
2013. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na jó. Úgy látom hogy ez a kérdés meg a leirás nem volt a legsikeresebb. Így hogy az az elötti események fontos részleteit nem mondtam el nagy a hiány ezért nem érthehitek. Ha tényleg valaki segiteni szeretne/esetleg tud akkor kérem jelezze privátban mert igy nem fog menni. Ott meg ha szeretné jóval bövebben is kifejtem hogy miről is van szó...
2013. nov. 12. 20:31
 8/8 anonim válasza:
Yay, neked már írtam az előző kérdésedre :D
2013. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!