Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki a nőnek kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki a nőnek kezdeményezni 30 év környékén?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 09:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a férfitól elvárnád... lehetőleg személyesen.
2016. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nő oda jön, hozzám egy kocsitologatós boltban, mutat egy bevásárlólistát, hogy nem én hagytam-e el. Lassú felfogású vagyok mondtam hogy nem az enyém. 3 másodpec mólva kapcsolok, hogy ez gyönyörű női kézírás volt a papíron.
2016. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

1.) Mégis mi a manóért lenne "ciki"?

Azért 30 éves kor körül már egy lány is lehetne legalább annyira felnőtt és érett, hogy ne pironkodjon már valami lüke tiniként, hogy jújj, nekem tetszik az XY fiú. Azért ebben a korban talán már ideje lenne túllépni ezen a szinten.

2.) Arról nem is beszélve, hogy mi az, hogy "ciki"?

Bakker, (korod alapján legalábbis) elvileg neked már felnőtt nőnek kéne lenned. Akkor ha szeretnél valamit, mégis mi a manóért nem teszel érte, miért azon izgulsz, hogy jajj, vajon nem lesz-e "ciki"?!

Komolyan, mint valami 13éves, hogy jujj, csak meg ne tudja a másik, mert akkor milyen "égés" lesz..

2016. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!

Írjál rá facebookon, kérd a vélemenyét vagy a segítségét valamiben és biztosan nem fog elhajtani!

2016. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34 f vagyok. Nem ciki, bárcsak nálam is kezdeményezne valaki. Én nagyon örülnék neki. Szóval hajrá.
2016. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!