Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egymasba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attila8989 kérdése:

Szerintetek ha egymasba szerettunk egy prostival az ciki?

Figyelt kérdés
belezugtam egy prostiba e so is nagyon szeret engem ... tobbet kapokt tolle minden terren mind mas deazt nem tudodm megerteni hogy van az erzelem es az erzelmek nelkulli sex kozott kulombseg ??

2016. dec. 18. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra én azért nem vennék mérget, hogy ő is beléd szeretett. Remek visszatérő ügyfél vagy, és az ilyenre nyilván jobban odafigyelnek...
2016. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik,ez csak illúzió.

Egy nő megérzi a vonzódást,és szereti a pénz szagát.

2016. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de eddig nem g´fuzettem neki a szolgaltatsaert ugy van vellem mindha apasija lennek meg o fuzet nekem
2016. dec. 18. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Legyetek boldogok. Amúgy régen a prostik nagyobb megbecsülésnek örvendtek. Mert szabad nők voltak.
2016. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha neked ciki, akkor ciki. Ha neked ez igy jo akkor legyetek boldogok! Ha belegondolsz, nagy bok neked ha olyan sok benne járo fac közül téged választ.
2016. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő fizet neked ó istenem milyen romantikus!
2016. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem ciki.

azt meg nem tudhatja egyik válaszoló se, hogy a nő hazudik-e vagy sem...

2016. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Engem rettenetesen taszítana az, hogy nem tudom, mondjuk egy órája ki csókolta, nyalta, spriccelte tele! Nekem így nem kéne a szex. Nagyon ciki lenne!
2017. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Romák vagytok, ugye?


A helyesírásodból erre következtetek. Szép kis pár lesztek, lehetsz a strigója simán. Már csak egy félkilós aranyozott Szűzmária fux kell a nyakadba, egy 9 mm-es stukker, egy b..aszatós Audi, és mehet is a buli.

Ha jól kevered a szálakat, vigyázol rá, akkor jól fog futni, és kijön belőle egy talicska pénz :P

2017. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!