Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 40 éves elvált férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves elvált férfinek két gyermekkel van még esélye nála fiatalabb őszintén szerető párt találni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Erre én is kiváncsi vagyok, de azért úgy gondolom, hogy a személyiség fontos. Ha igényes vagy, normális értékrendekkel rendelkezel, szerintem nem lehetetlen, bár én sem tudom, hol is kelenne ismerkedni. 43F
2016. dec. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom a "nála fiatalabb" alatt azt érted, hogy egy huszonéves maca, feszes bőrrel, kemény popsival és szűk pu_cival, aki még nem préselt ki magából két kölyköt egyetlen faszinak sem.

Hát cimbora, természetesen van, csak az a kérdés, te mit tudsz villantani cserébe. A társkeresős profilodban föltétlen add meg a pénztárcád méreteit, az lényeges pont lesz.

2016. dec. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azzal semmi baj elég vastag. De mint írtam is ŐSZINTE kapcsolatra gondolok ami nem a pénzen alapszik.legalább 28 éves és max 38 évesekre gondoltam.Gyerekem van 2 nem harmadikat szeretnék.
2016. dec. 21. 02:49
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Na ez lesz a nehezebb, mert vagy neki is van, aki vele él, vagy szeretne.
2016. dec. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Arra értettem,hogy nem 20 éves kislányt szeretnék találni.
2016. dec. 21. 03:06
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarsz több gyereket, akkor olyan nők között keresgélj, akinek már van. Akinek nincs és nem is akar, az nem egy elvált kétgyerekes apával fog összejönni.
2016. dec. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Van! Párom 44, 2 gyerekkel...én 30. Imádom úgy ahogy van. Szeretjük egymást...s ennek köze nincs a pénztárcájához.

Sok szerencsét, kedves kérdező s kitartást.

2016. dec. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%

Esély mindenre van, a lottó ötösre is.

Az tény, hogy sok nőnél is kizáró ok, ha van már gyereked. Valamiért a nők sokkal nehezebben fogadják el más gyerekét, mint a férfiak. Persze vannak kivételek.


És az sem igaz, hogy minden férfi csak érettebb lesz a korral. Ez az a korosztály, ahol jóformán csak a két véglet van (nőknél is): ad magára, sportos, fiatalos, és jobban néz ki, mint sok 25 éves. Vagy megöregedett, elhagyta magát, és egyáltalán nem vonzó.


Viszont ezerrel csörög az a bizonyos biológiai óra a pasiknál is: kopogtatnak az öregedés jelei, egészségügyi problémák lépnek fel, a cerka se a régi, még van max. 10 jó éved, és mész a levesbe.


Az se mindegy, hogy te milyen nőt keresel. (Azon kívül, hogy fiatalabb és jól néz ki.)

28-38 között inkább csak elvált, kisgyerekes nőt találsz. Ha ez neked nem fér bele, akkor nem lesz nagy a választék, és igen erős a konkurencia.

2016. dec. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
A kerdezo szerintem nem ugy ertette, hogy a jovendobelinek ne legyen gyereke, hanem hogy maga a jovendobeli ne legyen pubertaskoru.
2016. dec. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Biztosan nem jönnék össze 40 éves férfival,pláne nem két gyerekekkel...Saját gyereket szeretnék nem másét pesztrálni..Szerintem jobban jársz ha kitolod az a korhartárt 38-48,mert van olyan ismerősöm,aki 37 éves,van már gyereke,mégis gyereket vár a fiatalabb pasijától. Egy 38 alatti nő még simán akarhat gyereket,mostanában kitolódott a gyermekvállalás a 30-as évekre.Ja,és mindenki saját gyereket akar szülni,senki nem fogja másét nevelni.Pláne nem egy 28 éves,egészséges nő ...

26/N

2016. dec. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!