Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden párkapcsolat létrehozásához, elvárják azt, hogy hazudni kell, és előírt követelmény az egózás és az energiaparazitizmus? Miért van az, hogy a szociális környezet választ egóba súlykolt, gépi protokollok által?

Figyelt kérdés

Mintha egy álomvilágban élnének, aztán hisztiznek, ha átverik őket, vagy ha tellhetetlenek és félrebeepdebeepbabáztatnak, ha zátonyra fut a kapcsolat. Ha én megyek oda valakihez ismerkedni,1-6 másodperc alatt meg tudom mondani, hogy az illető akivel beszélek, az élőlény-e mik a fől tulajdonságai, képvisel-e bármilyen élő princípiumot v sem, egó(avagy mesterséges inteligencia)e.

Vannake egyáltalán még olyanok akik életben vannak?

Mert olyat még sajnos nem nagyon láttam.


28/F/PSY



2016. dec. 27. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
wut?
2016. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te mit szívtál?


23/N/apacs helikopter

2016. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mátrix mindent ural. Én is várom Neot, hogy felszabadítson minkent!
2016. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
főbb* elírtam
2016. dec. 27. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
he ?
2016. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, csak azt írtad el xD

A "félrebeepdebeepbabáztatnak" az teljesen korrektnek tűnik.:D

2016. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. 28 éves létedre nem tudsz értelmesen fogalmazni, hogy mindenki megértse!

2. minden párkapcsolatban hazudni? eléggé szegényes környezetben élsz, ha te ezt vontad le!

3. hazudni? minek? értelmetlen!

4. aki egoista, annak minek párkapcsolat? értelmetlen!


"Az ego nem más, mint valódi éned ellentéte. Az egót a társadalom találta ki. Az ego a létező legnagyobb hazugsága világon.... Az ego csak fikció.. "

Osho: Az ego könyve

2016. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hm?!!?

Érdekes a felvetésed, bár nem értem... :D

Biztos vannak itt szociufológusok, majd megválaszolják, kíváncsiak várom. :)

2016. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aha. Jól értem, hogy a csalókat véded?

Nem kell hazudozni, csak akkor kényszerülsz rá, ha olyan gáz tulajdonságaid vannak amikről jobb is ha a másik nem tud. Ezért ne másokat okolj, akik tisztességes környezetben nőttek fel ergo nem a képmutatásra vannak szocializálva.

2016. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!