Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érti hogy imád de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becykeee kérdése:

Hogy érti hogy imád de nem szerelmes még? Ha kialakul a szerelem az mikor jön el? Hogy tudnám csók közben elengedni magam és nem hagyni hogy a rossz emlékek eszembe jussanak?

Figyelt kérdés
Hat hete randizunk,ha én nem tudok a városba bemenni akkor ő jön hogy látni akar ha csak percekre is.Amikor együtt vagyunk szét puszilgat és szorosan ölel magához,írja hogy imádlak és minden jó velem.Nekem volt egy nagyon hosszú kapcsolatom 10 év és a betege lettem lelkileg amire ki szeretnék lyukadni az két dolog a volt párom nem mosott fogat csúnya sárgás és elég kellemetlen szagok uralkodtak a szájában,ez bennem az elmúlt 10 évben undort váltott ki aminek a következménye hogy ez a srác akivel randizgatok nem merem megcsókolni félek...akkor viszonzom ha ő kezdemėnyez de nem hosszasan.A másik hogy ha bármilyen hangos hangot hallok össze húzom magam és mindig ölel olyankor és mondja nem kell félni.Tartok tőle hogy ezzek miatt a srác nem lesz kitartó.
2016. dec. 28. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy Tic Tac-ot :D
2016. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmezd a kérdést okoska.
2016. dec. 28. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bírtad 10 évig egy büdös szájú mellett?
2016. dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, aki ugyanígy csak egy pillanatra csókolt mindig, vagyis használta a nyelvét, azt is olyan meglepetésszerű támadásban. Fura volt, de nem éreztem magam rosszul tőle, sőt. A ritkasága miatt annyira erős élmény lett ha hozzámért a nyelve, hogy többnyire akkor mentem el dugás közben.
2016. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor szerelmes vagyok, szinte fáj ha nincs mellettem.


Ha csak "imádom" az azt jelenti, amit írtál, hogy ha itt van, akkor össze-vissza puszilgatom és nem akarom elengedni egy pillanatra sem. De ha elmegy nem különösebben hiányzik, éppen ezért másik nővel is ugyanezt minden további nélkül átélhetem, felváltva.

2016. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Hogy bírtam? Rosszul az utóbbi 6 ev lelkileg nagyon megviselt és testileg is,vaginizmus alakult ki,és sajnos az ujjal ez sem épp élvezetes habár ő azt mondja minden jó velem.De ezekkel sokat küzdök csók akarom de nem megy nagyon ritkán csokólom inkább a nyelvét szivom és az ajkaival játszóm kort írjátok. ..Én 25 vagyok és a lány
2016. dec. 31. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!