Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam az első benyomást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az első benyomást, most mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretném részletezni, de sokszor olvastam már hogy egy nő már az első percekben eldönti hogy akar e valamit egy férfitól és ha az a döntés a NEM akkor azon már nem lehet változtatni. Ez igaz volna?
2017. jan. 3. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10: De ez persze csak úgy igaz (legalábbis az itteniek szemében), hogy a férfinak nem adnak második esélyt, mert miért is kellene, ítéljünk elsőre, de ha egy férfi elsőre ítélkezik, és nem a rút kiskacsához vagy a bénázó csajhoz megy oda, hanem a vonzóbb külsejűhöz vagy a magabiztosabbhoz/nagyszájúbbhoz, akkor meg felháborodnak, hogy mi az, hogy valaki nem fedezi fel az értékeket a csúnyábban/ügyetlenebben, miért kell elsőre ítélkezni, meg kell ismerni a másodikat stb.
2017. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Régen párszor beégtem, de visszagondolva, éretlen voltam a kapcsolatra. Nem baj, hogy akkor nem sikerült.
2017. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Írd le hogy mit csináltál kérlek!! Nagyon érdekel
2017. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Éppen nagyon rossz napom volt és tiszta idegbeteg voltam. Emiatt oltári nagy alpári baromként viselkedtem és hülyeségeket beszéltem amik egyáltalán nem vallanak rám. A lány baráti köréből pár emberrel nagyon bunkón bántam és agresszíven. Nem részletezném tényleg.

De szerintem már nagyon elrontottam. Én biztosan nem állnék szóba magammal.

2017. jan. 6. 22:46
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne izgulj egy cseppet sem! Ha az Égiek Őt szánták társadul, akkor valamilyen "véletlen" folytán sikerülni fog jóvátenned a hibát.


Csak türelem! Mikor már talán nem is várnád a NAGY LEHETŐSÉGET...


Ellenkező esetben kapsz más lehetőséget még az életben - Valaki Mással. De gondolom még csak huszonéves lehetsz - esetleg harmincas...?

2017. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!