Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen a férfiideáloto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen a férfiideálotok most 2010-ben?

Figyelt kérdés
külsőleg, belsőleg
2010. máj. 4. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Te vagy!
2010. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Külső:

-Legyen magas

-Széles vállú,

-Legyen izmos, de ne túlságosan (Kis poci belefér)

-Legyen szép az arca, de ne lányosan

-Legyen ápolt

-Mindig legyen jó illata


Belső:

-Legyen kissé macsós, de az érzelmeit se titkolja

-Őszinte

-Életvidám, mosolygós

-Mindig megtudjon nevettetni

-Ne legyen tipik "anyuci pici kedvence"

-Éreztesse, hogy vele biztonságban vagyok

-Hűséges

-Legyenek céljai

-Lehessen vele beszélgetni, szóval mindenhez hozzátudjon vmit szólni.

Hát kb ennyi:)

18/L

2010. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
"empéhármasszonierikszonnalösszesen40kilósdiszkósgyikfejűtornacipőstrendiszemcsisrózsaszínpulcsis rajok"
2010. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Legyen jó kocsija és sok pénze!
2010. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Külső: Izmos de nem az az agyon gyúrt fajta,

Magas,

Mosolygós,


Belső: Kedves

Megértő

Romantikus

Vicces

2010. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Külső:

igényes, jó stílus, ápolt, ne vasalja a haját!!, sokat mosolyogjon:) és legyen vidám, látszódjon rajta h szeret élni(jó mindenkinek vannak rossz napjai is), ne majmolja a divatot, ne kövessen másokat(pl:csicskaság)

Belső:

kedves, 3-4-es átlagot üsse meg, ne legyen bunkó, barátságos, udvarias, adjon szeretetet, barátai előtt is foglalkozzon velem, legyek mellette biztonságban

a többit leírta 12:23as:)

2010. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

külsőhöz: kisfiús baba arc:) pattimentes bőr, vagy ha leápoltatja őket azis jó, azért a hónalját borotvéja:D,

izmosabb fajta, sportoljon mert nem szeretem a kockákat és a puhányakat!

2010. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Külső: magas,

izmos (nem kigyúrt, izmos),

legyén kétszer akkora, mint én (képeltesen, én vagyok 50kg 167cm, akkor ő mondjuk 80, 187),

legyen természetes színű és fazonú a haja (azaz ne vasalja, mert az b*zis),

ne hordjon rózsaszínt,

legyen ápolt, de ne gyantázza magát (SEHOL, nagyon max hónaljat),

a ruhái legyenek igényesek, alkalomhoz illőek mindig.


Belső:

tudjon viselkedni;

lehet egoista, de ne vegyen semmibe - én kimondottan behódoló típus vagyok, de ezért cserébe elvárom a nőnek járó tiszteletet;

legyen önbizalma;

legyen határozott;

neki legyen elképzelése a randiról meg minden, de kérdezzen meg engem is, szóval udvarias;

ne legyen anyuci pici fia, legyen önálló;

legyen férfi (ne mosogasson, ne manikűröztessen, nehogy szedesse a szemöldökét);

vidám, optimista, bátor, bizonyos kereteken belül vakmerő is, de legyen feleősségteljes;

hallgasson meg, lehessen vele beszélgetni;

legyen őszinte (részemről belefér az, hogy berúgott a haverokkal és meghúzott egy prostit, de mondja meg);

kedves, figyelmes, megbízható (nem rendmániás);

egészségesen romantikus;

lássa bennem az embert, ne csak a nőt és cserébe nő maradok neki, nem féltékeny házisárkány;

törődjön velem (nem drága ékszerre gondolok);

legyen pénze (nem kell krőzusnak lenni, de ne nekem kelljen fizetni a randit, még a felét se, mert az csúnyán belegázol a nőiességembe);

legyen humora és nyugodtan heccelhet is (amíg én is őt)


Kb ennyi. És igen, tudom, hogy válogatós vagyok. Dehát te kérdezted. :) Meg amúgy is az én bajom..:D

L/18


És legyen már minimum 10 évvel idősebb nálam.

2010. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló te teljesen engem írtál le :o wááá :D
2010. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan, mint tavaly. :)


Viccet félretéve, nekem nincs ideálom, a kisugárzás a fontos. Ha meglátom, érezzem úgy, hogy ő kell nekem.

Felőlem lehet barna hajú, fekete, vörös vagy akár szőke is, bár a sötétebb hajszín jobban vonzza a tekintetem. Lehet magasabb nálam, vagy alacsonyabb, de ha a derekamig ér csak, az kissé kellemetlen (főleg, mert én magam is csak 165cm vagyok). Külsőségekben csak két dolog számít: ne legyen kigyúrt (pici vagyok és vékony, még összeroppantana :D), valamint ne legyen túl barna bőrű (a fehér bőr vonz, ráadásul sajnos én is hófehér vagyok télen-nyáron).

Személyiségre legyen humoros, őszinte, hűséges, ne legyen bunkó velem és ne úgy viselkedjen, mint egy hároméves. Ennyi.

19/L

2010. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!