Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért kell megharagudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kell megharagudni a pasira, ha nem úgy alakul a randi, ahogy vártátok?

Figyelt kérdés

idáig néhányszor úgy történt, hogy nem minden úgy alakult a randin, ahogy a lány akarta, akkor szabályosan megharagudott.


#1: elvoltunk, a végefelé megkérdi, hogy "de akkor miért találkoztunk?" én: "hát csak beszélgetni" - akkor látszott rajta a csalódás, ideges lett. Nem lett több, mert hasonlóan idegesen reagált a leveleimre, majd sehogy. Úgy kellett egy 3. ember által kihúzni, hogy többet képzelt volna.


#2: másik lány, jól elvoltunk. De láttam hogy kicsit ő is idegesebb, kedvetlennek tűnt, majd kibökte, hogy nincs értelme tovább beszélgetnünk.


Én nem azért mentem ezekbe bele, hogy szex legyen. Ha valami nem úgy alakulna, én azt mondom, hogy "oké, majd legközelebb" - de tinektek nőknek miért kell igy leirnotok minket elsőre??


2017. jan. 9. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
lol, keress Nőket nem kislányokat.
2017. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért ehhez többet kellene tudnunk. Az #1-nél ott a lány reagált valamire az "akkor most miért találkoztunk"al. Az a válaszod rá pedig eléggé friendzone gyanús, a helyedben én nem csodálkoznék. Senki nem beszélt itt intim együttlétről, csak nem biztos, hogy burkoltan tudtára adtad,hogy ez egy randi.
2017. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom,nem tartozok ebbe a sértődős kategoriába,meg sztm vannak meg igy páran.

N25

2017. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a randizás velejárója, hogy "lutri"..olykor, ha valamelyikőtök úgy érzi nem vagytok egy hullámhosszon, vagy érzi jól magát a másikkal, és nem akar több találkozót.. ezt egy korrekt nő/férfi közli a másikkal (a #2 esetre célzok), és ebben szerintem nincs semmi gond.. az #1es esetben a lány nem volt egyenes, mert nem mondta meg neked hogy nem azt kapta amit várt.. nem kell megharagudni a másikra, előfordul hogy mégsem jöttök be egymásnak..
2017. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

A két szituációból semmi nem derül ki, úgyhogy arra nem mondok semmit.


Csak azt tudom visszakérdezni, hogy ha már az első randin se érzi jól magát a lány, akkor miért akarjon veled másodszor is találkozni?

Ez egy ilyen műfaj: van rá egy-két óra, hogy kiderüljön, hogy ugyanazt akarjátok-e egymástól, bejöttök-e egymásnak, megvan-e az azonos hullámhossz, stb. Ha ez nincs meg, akkor lapozni kell, és nem pedig "adni még egy esélyt".

Miért is kéne?

Épp most kaptál egy esélyt, amivel te nem tudtál élni. Ne aggódj, más fog élni a lehetőséggel, úgyhogy jöhet a következő.


Abból még semmi jó nem sült ki soha, ha úgy folytatódott egy ilyen történet, hogy egye fene, legyen második randi, bár egyáltalán nem jön be a pasi, és baromira untam magam... Hátha legközelebb...

Akkor másodszori csak lesz egy rossz randija, egy olyan pasival, akitől nem akar semmit. Mindenki élete véges, nem ilyen találkozásokra szeretné pazarolni.

2017. jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Feminista világban élünk, ahol a nők el vannak kényeztetve. Hozzászoktak, hogy minden úgy történik, ahogy ők akarják, ezért ha kivételesen nem így van, fel vannak háborodva.
2017. jan. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Aláírom, vannak ilyen nők,sőt rosszabbak. De azért álljunk már meg egy szóra, ne általánosítsunk mert nem mindenki ilyen. Attól hogy te hisztis ribikkel randiztál, még nem kellene minden nőt leírni és ráfogni hogy mind ilyen...

Egyébként ahogy előttem is írták, ha első randin nincs meg a kémia, minek erőltetni? Az már más kérdés hogy ezt hogyan is illik a másik tudtára adni.

Keress nőket, nem kukira vágyó kislányokat. És mondjuk közöld az elején hogy ez ismerkedős randi.

2017. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valaki magyarázza el nekem, miért hisztis az a nő, aki első randin megmondja, hogy nem látja értelmét a folytatásnak.

Az elsőnek kéne az előzménye, látszik, hogy a kérdése csak egy reakció a láncban, nem a kezdő szem, de ennyiből ne csodálkozz, most komolyan, csak beszélgetni? A haverjaimmal szoktam csak beszélgetni, de azért nem kell kirittyentenem magam, sőt, az ajtón se kell kilépnem. A válaszod full úgy hangzott, mintha ez egy baráti beszélgetés lett volna, vagy lelki támaszra lenne épp szükséged. Egy ilyen után várnám, hogy mikor kezdesz el panaszkodni az exedről.

2017. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Lehet, h én vagyok maradi, de szerintem egy első randin tényleg csak beszélgetni szoktak. Legalábbis 2 olyan ember esetében, akik alig ismerik egymást, ez lenne a normális.
2017. jan. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!