Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duci csajok nektek bejön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok nektek bejön az ilyen srác?

Figyelt kérdés

külső: 167 cm 60kg ,barna rövid haj , kék szemek

hűséges . vidám , kedves ,



#hűség #duci kedves
2017. jan. 9. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit alacsony.
2017. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem. akkora lennék mellette, mint egy hegyomlás.
2017. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah mint egy elefánt meg egy egér. Kicsit sem lenne groteszk hatása. :)
2017. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
alacsonyabb duci hölgyek nincsenek nálam vagy mi van ? :O
2017. jan. 9. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Úgy fest nincs, én is jóval magasabb vagyok, 176 cm ^^ Tényleg érdekes lenne mellettem egy alacsonyabb, vékony srác. :)
2017. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Még dagadtabbnak tűnnének melletted... :DDD
2017. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mediterrán párti vagyok-barátom konkrétan az-,de voltam szerelmes kék szemű,barna hajú pasiba is.Ha ezen a 3 tulajdonságon felül némi intellektust fel tudok mutatni,ugyanezt elvárnám tőle is.Na meg attól is függ, milyen a humora, lehet,neki nem jönne be az enyém.Az érdeklődési körről nem is beszélve.Szóval belsőre ennél nagyobb az elvárásom.
2017. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy 163 cm vagyok, szóval annak örülnék,hogy nem vagy egy lótoszó.
2017. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

152 cm, 51 kg.

Alacsonyabb, duci lany.

Kifejezetten orulnek, ha nem kene samlira allnom ha akarok egy puszit, mert az elozo barataimnal kb ez volt a helyzet.

A kerdesre valaszolva: ennyi informacio edes keves, hogy eldontsem, bejossz-e.

2017. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.


Aki ilyen röviden, ilyen alap és így semmitmondó dolgokat tud magáról megfogalmazni, hogy ,,hűséges . vidám , kedves ,", az nem bejövős. Külsőre is ezek az adatok nem mondanak sokat, kicsit alacsony lennél mellettem, volt hasonló alkatú párom, egy idő után óriásinak éreztem magam mellette, neki sem volt férfias kisugárzása, és én sem éreztem mellette nőnek magam (nem a magassága miatt nem volt férfias a kisugárzása).

2017. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!