Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon kedvelem, de volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedvelem, de volt kínos csönd, ez ok lehet arra hogy ne jöjjünk össze?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy amíg nem ismerek valakit, addig nehezen beszélgetünk, de ha már igen akkor be nem áll a szám... :D ugyanez van ezzel a fiúval is. Tényleg nagyon tetszik, de sajnos volt párszor ún. kínos csend. Akkor tényleg nem illünk össze? Egyébként nagyon kedvelem :(
2017. jan. 13. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ilyen butaság miatt ne gyere össze vele! :D
2017. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez akkora probléma lenne ismerkedésnél, majd oldódik a hangulat,... idővel.
2017. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy unalmasnak fog tartani, mert irtátok itt páran, hogy volt olyan akivel emiatt szakított a párja :)
2017. jan. 13. 22:21
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Mert, hogy képzeled világszép tündérkirálykisasszony, hogy fogod felismerni a herceged? Fényes táltosparipán lovagol eléd? Vagy a sárkány karmaiból ment meg?


Szerintem az igazi nem azt jelenti, hogy mellette be sem áll szád. És az a jó. Ha nem tudod eldönteni, akkor adjatok magatoknak még esélyt. Tudtommal nem holnap kell eldöntened, hogy járjatok-e vagy sem.

2017. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, nekem fejlett a kommunikációm és mégis volt olyan randim, ahol olykor beállt a csend. Egyébként ilyenkor érdemes besütni azt a játékot, hogy ki bírja tovább szótlanul, csak nézve egymást. Nagy nevetés szokott a vége lenni és jó kis beszélgetés. Ami azt illeti, elég jó játék ez, mert ha megnézed, igazából a testbeszéded kommunikál helyetted is.
2017. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább töltsétek meg a csendet, szépen lassan... Nem kell folyamat, madarat játszani és csipogni. Inkább az a fontos, hogy éreztétek magatokat közben!? És, hogy hiányzik - e mikor nincs veled? Akarnál - e még találkozni?
2017. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen, és igen :D

csak tényleg az okoz gondot, hogy a pasik unalmasnak tarthatják az ilyen "passzív" lányokat, mint én :S

2017. jan. 13. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy passzív, csak befelé forduló személyiség vagy, idő kell, mire megnyílsz. Leszűrném a kérdésedből, ha kretén lennél.
2017. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaziból Mr.M leírta, amit hozzá tettem volna! :D

Jó randikat és sok boldogságot! Ne stesszelj ezen! Nagyon jófej és aranyos lehetsz! :D

2017. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége nincs ennek, ha meg van.a.kémia.
2017. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!