Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van esélyem nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van esélyem nála? Bejöhetek neki? Pontos válaszokat, esetleg konkrét példákat mondjatok! (részletek lenn)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Nem tudom, mit tegyek, már 2 éve tetszik egy fiú az osztályból, aki egy éve már a padtársam is. Nagyon kedves, megértő srác (és szépen rajzol, hozzám képest gyönyörűen :D ). Mindig, ha kell segít, én is segítek, szüneten néha sétálgatunk együtt, jókat beszélgetünk, itt lakik közel hozzám. Szerintem ő a világ legrendesebb fiúja.

A problémám: az előző barátommal, amikor összejöttünk ő kezdeményezett (ne értsétek félre), de most.......

Nem merek odamenni hozzá és őszintén megmondani neki, hogy mit érzek iránta, de nem hiszem, hogy ő kezdeményezni fog, mert nem biztos, hogy tetszek neki. Így aztán nem tudom mit tegyek. Hyvjam fel magamra a figyelmét? Hogyan? Kérlek válaszoljatok, ha lehet nagyon konkrét célzásokkal. Köszi előre is?


2010. máj. 5. 14:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

írhattok valami olyat, amivel nektek sikerült "meghódídani" egy fiút/lányt, mert lehet azok közt akadok egyre, ami nekem is bejöhet

főleg lányoknak, mivel én is az vagyok, de lehet, hogy épp egy fiúé jön majd be, úgyhogy írjatok!!!

azt is íhatjátok, hogy titeket hogyan "hódított meg" egy fiú/lány

2010. máj. 7. 19:48
 12/13 anonim ***** válasza:

Erre nincs bevált recept. Ha olyan régóta barátkoztok, sétálgattok szünetben, stb. akkor a fiú már valószínűleg érezheti, hogy belé vagy esve még ha nem is mutatod ki. Vannak olyan gesztusok amik elárulnak.

Talán már észrevette, de nem tudja hogy jól értelmezi-e a jeleket ezért nem mer lépni.

Ilyen esetekben legjobb az őszinteség és az egyenes beszéd. Menjetek el valahova sétálni valami nyugodt helyre, pl parkba, ott ültesd le, nézz a szemébe és mondd el mit érzel.

2010. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én is 13L és én is parázokxD

nemgáz egyszer csak siekrül:D egyébként nekem meg 7 éve tetszik szal...:D

2010. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!