Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszi1993 kérdése:

Szerelmes vagyok valakibe, aki nemis létezik?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy ferfit,akivel fel evig leveleztunk, es en elkepzeltem valakit minden este meg nappal,aki o lehet a beszelgetesek alapjan,aztan mikor talalkoztunk kisse mas volt, majd tobbe nem talalkoztunk,es masok elmondasaibol tudtam meg milyen az igazi arca. En meg mindig szerelmes vagyok abba,akit elkepzeltem,es nem mulik el. Legszivesebben felkeresnem, mert o sem ismer engem ahogy en sem ot,akinek akkor latott mikor egyszer talalkozott velem,az nem is en vagyok,csak zavarban voltam, es o az alapjan itelt meg. Szeretnek vele talalkozni es bebizonyitani,hogy sokkal jobb ember vagyok, mert szenvedek, beleszerettem. Ne nezzetek butanak,mindketten felnottek vagyunk. Randiztam masokkal,de senki sem erdekel,csak o. :(
2017. jan. 15. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora trollkodás. :D
2017. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én jártam hasonlóképp csak nem ennyire. Kb két hétig beszélgettünk mielőtt találkoztunk volna. Én nagyon zavarban voltam, mert még korábban sosem randiztam full idegennel. Rajta viszont látszott h nagyon rutinos volt. Tudtam h nem sikerült jól és h nem nyújthattam valami jó benyomást rá. Ennek ellenére másnap nő létére ő írt rám. Nagyon megörültem. Azonban második randi már nem jött össze vele. Sőt igen szemét is volt velem, mert nem mondta meg, h nem akar találkozni csak halogatta.

De ez idő akatt én nagyon megkedveltem még ezek után is.

Tanulság h a férfiak is járnak így...

2017. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb a netes dumálások 90%-a szól erről.


Van egy kép a másikról, de ennek legnagyobb részét csak kitalálod, csak a fantáziádban létezik, és persze mivel csupa jó tulajdonságot mutat ő is, az elméd meg a hézagokat szintén számodra vonzó tulajdonságokkal tölti ki, ezért lassan beleszeretsz.

Ebből ha sokáig húzzák a találkozást szinte menetrendszerűen csalódás lesz, nem azért, mert a másik rossz ember, csak egyszerűen nem annyira tökéletes, mint amennyire elképzelted.



(kb az az érzés, mint amikor olvasol egy könyvet, és aztán megnézed filmben. Hiába játssza nagyon jó színész a főszerepet, ha te eredetileg másnak képzelted, akkor elégedetlen leszel vele)

2017. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
Írjál neki és probléma megoldva !
2017. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!