Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet a pasikban megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a pasikban megbízni újra, ha állandóan csalódok bennül mostanában?

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedj olyannal akibe nem csalódsz... én se csalódok nagyon lányba mer okosan választok...
2016. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont helyesen írok. Mindenki más kihívásokkal küzd.
2016. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Úgy, hogy elfelejted az alfahímeket, és a nagydumásokat.
2016. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De akit most ismertem volna meg egyik se volt,hanem egy rendes pasinak látszott:(
2016. máj. 26. 22:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, lehet, hogy nem voltak érettek egy kapcsolatra. Ez előfordul nőnél és férfinál egyaránt. Magadban kell megbíznod elsősorban és nem csak másik fél szavaira kell figyelned, hanem a testbeszédére, valamint a tetteire is! Ha látod, hogy a kapcsolatotok nem úgy működik, mint ahogy kellene, akkor határozottnak kell lenned és nem arra gondolni, hogy már megint egyedül leszel!
2016. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pont az ellenkezője működött volna,a neten ismerkedtünk,tetszettem neki nagyon,de ma törölte a profilját,és semmi olyat nem írt,hogy nem szeretne megismerni,inkább megakart ismerni,csak most nem értem miért csinálta ezt...
2016. máj. 26. 23:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csalódás alatt kicsit komolyabbra gondoltam, nem sertésből, elhiszem, hogy rossz érzés és átverve érzed magad, de ha jól értem még nem is találkoztatok. Valszeg időközben összejött valakivel.
2016. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát én csalódásnak élem meg,mert nagyon tetszett,de nemhiszem hogy összejött valakivel,mert nem olyan...
2016. máj. 27. 00:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Én saját példámat tudom mondani. Nagyon jól kijöttünk egy lánnyal.. neten. Aztán én sürgettem a találkozót, hogy ne áruljunk zsákbamacskát egymásnak. Ő is tudja milyen vagyok élőben és fordítva. Volt egy lány akivel közösen megbeszéltük hogy nem egymást keressük, aztán volt egy másik aki sajnos annyira kövér volt hogy én ezt nem tudom elfogadni. Nem tehetek róla de ez van. Szóval bármi is lehet... abszolút nem éred el? Komolyabb esetekben mi azért minimum telefonszámot is cserélünk.
2016. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasit, ugyanúgy én sem minden nőt ismerek és ez így van rendjén.

Amúgy komolyan mondom: sosem értettem meg azon nőket, akik minden férfira haragszanak (de a férfiakat sem). Ha szünetre van szűkség: azt már igen.

Javaslom, hohy csak beszélgetésképpen ismerkedj a férfiakkal, máris megváltozik a véleményed. Lépj be az egyik "csak ismerkedős FB-csoportba" (kismillió van belőlük) és ott írj.

2016. máj. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!