Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak mennyire zavar titeket ha egy lánynak van egy macskája?

Figyelt kérdés
A macska lakásmacska, de jól nevelt és barátságos, nincs vele gond. Előző kapcsolatomból maradt velem, így nem tudom mennyire szokott problémát okozni. Nem vagyok bolond macskás nő, nem gyűjtöm őket, őt egy kukában találtam, amikor öt hetes volt, és nem hagyhattam ott meghalni. Az én környezetemben általában mindenki szidja a macskákat, így nem tudom mire számítsak.
2017. jan. 21. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Engem nem zavar ha nem fekszik közénk és az étkezőasztalon nem mászkál.
2017. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Egy macska max azt zavarja, aki allergiás a szőrére.

Az, hogy most valahol egész nap csak fekszik és néha odajön vergődni, hogy etesd meg... az nem zavar senkit. Nagyon utálatos, aggályos, stikkes ember kell hozzá, hogy zavarja...

2017. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon édes, jómagam is imádom a cicákat, nálam pluszpont!


21/F

2017. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam, hogy barkit is zavarna. Egyutt is alszik velunk, a parom imadja.
2017. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátoméknak 11 cicája van, mind mentett, ivartalan, oltott stb.. az almot naponta cserélik,és igen, benti cicák.

Lassan 4 éve van együtt a párjával.

1 cica pláne nem lehet akadály.

2017. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Éjszakára ki szoktam zárni a hálóból, mert különben hajnalban nyaggatni kezd a reggeliért, és a munkám miatt nekem muszáj eleget aludnom.


Konyhában sem mehet fel semmilyen felületre, maximum a székekre, de nem szokott. A radiátorokat jobban szereti. :)


Az allergiát persze megértem, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni. De örülök, hogy akkor általában nem mindenki ellenséges velük.

2017. jan. 21. 23:37
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még ilyennel, elég beteg emberek lehetnek a környezetedben.
2017. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván hozzáállás kérdése. Van, akinek tetszik, van, akinél kizáró ok, és van, akinél irreleváns.

Én bár inkább kutyás vagyok, de kifejezetten tetszik, ha egy lány állatbarát.

Egyébként meg örök igazság: ne mások véleménye számítson. Te csak egyszerűen legyél önmagad. Akkor is, ha azzal jelentős számú potenciális partnert veszítesz. Hiszen mi lenne abban a jó, ha egy olyannal jönnél össze, aki tök más gondolkodású, más beállítottságú, mint te?

2017. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Ha a pasi nem macskás egyből érzi majd a szagát ahogy belép, amit te megszoktál már.

Látja a ruhádon a szőröket, meg magán is, ha az ágyadba fekszik, de fogalma sem lesz róla, hogy hogy került macskaszőr a szájába, de néha mégis ott lesz.

Te egy olyan lány vagy, akinek macskája van, ha lesz új barátod, így kell elfogadnia és kész, viszont a fbookod ne legyen tele macskás képekkel. Néhány elfér.

Összeköltözésnél lehet gond, ha addig sem szokja meg.

2017. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam előny lenne, szeretem a macskákat. Sokszor velünk egy ágyban is aludt 😃.

28F

2017. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!