Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak mennyire zavar titeket ha egy lánynak van egy macskája?

Figyelt kérdés
A macska lakásmacska, de jól nevelt és barátságos, nincs vele gond. Előző kapcsolatomból maradt velem, így nem tudom mennyire szokott problémát okozni. Nem vagyok bolond macskás nő, nem gyűjtöm őket, őt egy kukában találtam, amikor öt hetes volt, és nem hagyhattam ott meghalni. Az én környezetemben általában mindenki szidja a macskákat, így nem tudom mire számítsak.
2017. jan. 21. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó környezeted lehet... Szarkazmus.
2017. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Macskabolond vagyok és eddig senkit nem zavart.Kivéve egy hapsit,aki a cicákra lett allergiás,meg a középsulis haverom is az lett.
2017. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

9-es, miből gondolod, hogy ha macska él egy házban, akkor az feltétlenül azt jelenti, hogy minden szőrös?

Szerintem rendszeres takarítás, fésülés mellett nincs macskaszőr se a ruhán, se a lakásban.

Nekem is van macskám, de aki nem tudja, és úgy jön hozzám vendégségbe, észre se veszi, csak mikor előmászik a kis dög. VISZONT: voltam én is olyan helyen, ahonnan sírva rohantam volna ki, mert annyira szőrös és büdös volt minden. Ez szerintem igényesség kérdése.


Sajnos egyetértek a kérdezővel: az én környezetem is állandóan szapulja a macskákat, de érdekes, eddig bárki, aki jött hozzánk, az simizte, szeretgette és játszott a a cicával (bár előtte negatív véleménnyel volt róla)

2017. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sajnos engem igen, mert nagyon allergiás vagyok a szőrükre (ugye valójában a nyálukra vagy allergiás), és így nem tudnánk nálatok lenni.
2017. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 fajtától is sok függ, de voltak már rossz tapasztalataim.
2017. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálam ez a világ legtermészetesebb dologa, mindig szokott lenni körülöttem macska, ha meg épp nincs, akkor úgyis előbb-utóbb átjárogat, és átszokik hozzám valamelyik szomszédé... Szeretem őket, azt viszont megvallom, hogy nem vagyok egy túlságosan gondoskodó típus, nálam úgy szokott lenni, hogy a macska bizony fog magának egeret, vagy max azt eszi, amit meghagytam, és a piszkolását is megoldja nélkülem, valahol odakinn... Az engem sose zavart, hova mászik a macska, tőlem aztán a csillárra is felmehet. Két helyet nem tűrök meg: a párna, amin én fekszek, meg a tányér, amelyikből én eszek. Ja, meg azt nem szerettem, amikor a szúnyoghálón mászott állandóan, mert tönkretette, leszoktatni nem bírtam róla, kénytelen voltam levenni a szúnyoghálót... Magamtól jó 20 éve nem akartam már macskát, mert felelősség, aztán mindig az volt, hogy valami kóbor cica nálam kötött ki.
2017. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a macskákat. Más nevében nem tudok nyilatkozni a témában (40/F)
2017. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!