Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várjak a fiúra? Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak a fiúra? Lesz ebből még valami?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 hónapja ismerek egy srácot internetről. Nagyon aranyos és kedves, és már sokszor találkoztunk is azóta. Mégsem történik semmi. Mind a ketten nagyon félénkek vagyunk. Meg is van az oka, én molett vagyok, ő pedig mozgássérült, tolókocsihoz van kötve. Ez nem okozott gondot, mert mind a ketten tudtuk ezt első perctől, és képet is láttunk egymásról - többet is azelőtt, hogy találkozgattunk volna.


Viszont elkövettem egy nagy hibát, beajánlottam dolgozni a bátyámnak a vállalkozásába, mert a bátyámnak éppen ilyen emberre volt szüksége (web-fejlesztő), a srácnak pedig éppen nem volt munkája. Én lettem a közvetítő, mégpedig a mocskos pénzügyekben is, és hát nem volt teljesen komplikáció mentes. (Kicsit mindkét fél hibájából) Azóta csak a munkáról beszélünk egymással, mint valami munkatársak, és amikor megemlítettem, hogy lesz e egyáltalán ebből a kapcsolatból bármi, akkor csak annyit mondott, hogy neki idő kell.


Csakhogy távolodunk, ahelyett hogy közelednénk. Sőt kifejezetten veszekedtünk is már.

Csakhogy én nem akarom csak így elengedni. Mit csinálnátok a helyemben?


2010. máj. 6. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Mond ezt el neki...
2010. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Én is azon a véleményen vagyok, hogy mindezt mondd el neki őszintén! Távolodni ettől úgysem fogtok jobban, csak közeledni, ha van rá lehetőség.

Sok sikert!

Üdv: egy válaszoló

2010. máj. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andrewka ***** válasza:
0%
Először neki kellett volna ugyanezt elmondani aztán ide leírni. Sőt akkor már le se kellett volna írni, mert megoldódott a probléma.
2010. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. És erre végleg szakítottunk
2010. máj. 10. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő csak egy jó barátnak akart Téged, de te félreértetted. Ha nem akarod végképp elveszíteni, mond el neki, hogy attól, hogy te már kicsit másabbul érzel talán, nem akarod, hogy kettőtök közötti kommunikáció megszakadjon. Ha tovább folytatjátok a beszélgetéseket, és valamivel feltudjátok dobni, akkor lehet, hogy ő is megnyílik ismét, és talán ő fog majd Rád várni... ;) 18/L
2010. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!