Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srácnak, akivel randizom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácnak, akivel randizom, a húga a legfontosabb nő az életében. Egyelőre nem zavar, de mi lesz később?

Figyelt kérdés

Még csak párszor találkoztunk, szóval csak alakul a dolog, de a jelenség a húgával kapcsolatban elég gyorsan feltűnt. Azt hiszem, még sosem láttam ilyen bensőséges testvéri kapcsolatot, de nem is volt még olyan barátom, akinek húga lett volna. 6 év van köztük (24, 30), együtt is élnek.

Minden randi alatt többször beszél a húgáról (más családtag vagy barát neve még nem hangzott el kétszer), aggódik érte és SMS-t ír neki, ha későn jön haza, vagy, mint a múltkor, amikor mindannyian egy helyen voltunk bulizni, háromnegyed órát lelkizik vele hajnalban a konyhában és ölelgeti, míg én az ágyban várok rá.

Egyébként nagyon szimpatikus lány, beszélgettem már vele hosszabban. Viszont azt is észrevettem, hogy amit az egyiknek elmesélek, a másiktól hallom vissza, tehát nagyon sok mindent megosztanak egymással (ezek szerint rólam is).

Mint mondtam, egyelőre nem vonok le ebből túl komoly következtetéseket, hanem kivárok, de érdekelne a véleményetek. Tudom magamról, hogy egy kapcsolatban én szeretek lenni az első nő a férfi életében (anyukával azért tudok osztozni a helyen;)), ezért nem tudom, hogy ez a későbbikben nem vezetne-e konfliktusokhoz.



26N



2017. jan. 23. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szégyen nem szégyen, én is voltam már úgy, hogy szinte már féltékeny voltam a barátom húgára. Nagyon jó a viszonyuk, a lány sportol, emiatt tök jó alakja van, kitűnő tanuló, sok barátja van stb, szóval kb minden remek az életében, irigylésre méltó. Neked nincs testvéred? Nem lehet hogy emiatt látod a kapcsolatukat úgy ahogy? Mert én azt vettem észre, hogy nekem már fura az ilyen bensőséges viszony, mert én a bátyámmal szinte semmi nagy dolgot nem beszélek meg, ha 2-3 hétig nem jön haza, akkor is hetente max egyszer beszélünk. Gondold át, hogy neked milyen szoros a kapcsolatod a családoddal. De amúgy néha már tényleg idegesítő tud lenni az ilyen szoros viszony, nálunk is volt már olyan, hogy mi mindig csak hétvégén találkozunk, de azért karácsony előtt a fél szombatot azzal kellett tölteni hogy a húgát kísértük vásárolni mert csak akkor volt ideje. Én se tudok dűlőre jutni vele kapcsolatban, mert amúgy eléggé hisztis meg makacs, meg szórja a család pénzét, de barátom meg totál ellentéte, és fura megszokni ezt a két egyéniséget egymás mellett. Meg erről ugye necces beszélni a barátodnak is... de azért azt megmondhatod neki, hogy ami a kettőtök dolga, azt ne mondja el folyton a húgának.
2017. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem a húga, hanem egy párkapcsolatba próbálnak éppen harmadiknak beszervezni :D
2017. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De, biztos, hogy ezért tartom furának, mert nekem is laza a kapcsolatom az öcsémmel, elvagyunk egymással, de ennyi. Kb 3 havonta találkozunk.
2017. jan. 23. 14:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem normális.
2017. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem családi kapcsolatok terén nincs olyan, hogy "normális".


Mindenki egyetlen családban nőtt fel, és egyet látott. Aztán pedig egy családot próbál meg fenn tartani, amit ő igyekszik kialakítani, de nem mindig sikerül úgy ,ahogy szeretné.


Nincs normális családi kapcsolatok terén.


Gondolj bele, hogy ha a párod azt mondaná, hogy zavar, az a kapcsolat, amit a testvéreddel ápolsz és ne beszélj vele többet. Szerinted kit dobna ki előbb? Téged vagy a testvérét? Én se sokat gondolkoznék. Öt testvérem van, és nem azért dobnám ki a páromat, mert húú de szeretem őket, hanem mert beteg gondolat lenne, hogy elszakadjak tőlük erőszakkal és nem a saját választásom miatt. Senki ne mondja nekem, hogy bármelyik családtagomtól meg kell váljak más miatt. Ha így van, akkor nekem az az ember nem kell, aki ezt mondja és pont.


Tudom, hogy nem mondtad ezt neki, csak azért írom le, hogy ne is mond. Sok sikert a bolondos bátyushoz. ;)

2017. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én sem arra akartam kihegyezni a dolgot, hogy normális-e vagy nem, mert szerintem is mindenki úgy éljen, ahogy neki jólesik. Általános tapasztalatok érdekelnének azoktól, akik voltak már ilyen szituációban, vagy bele tudják képzelni magukat.


Azzal is tisztában vagyok, hogy soha nem állíthatnám választás elé, nem is akarnám. Vagyis pont ettől félek, hogy előbb-utóbb valami elfojtott rivalizálás alakulna ki, ami senkinek nem lenne jó.

2017. jan. 24. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Már bocs, de ez ilyen Nappal húgom, este dugom kapcsolat lehet. Csak idő kérdése, mikor derül ki.
2017. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Voltam a szitudban. Eleinte meg szex kozben is felvette a telefont a nonek, es azonnal ugrott neki, mindegy volt, h du. 3 vagy este 10 volt. Minden nap kisergette, mert a huga felt (29 eves norol beszelunk), utana meg telefonon beszeltek orakat hajnali 1-2-ig. Delelottoket es delutanokat beszeltek at szemelyesen. Mindent megosztottak egymassal a szexualis eletunkrol. Gumit kapott az exem tole karacsonyra. Abba is beleavatkozott, hogy pl. mondta a palinak, hogy tavolodjon el tolem es keressen/talalkozzunk ritkabban, mert igy a pali nem lesz szamomra erdekes. Ezt en nem tudtam, csak annyit vettem eszre, h a srac lekoptat folyton. A vege ennek az lett, h a sraccal majdnem szakitottunk, mert megmondtam neki, h ha nem kellek elegge, akkor keresek mast, akivel boldog tudok lenni. Kb ket hetig ment ez, aztan mikor mondtam, h en nem akarok szorakozni, akkor mondta, h a huga tanacsat kovette.

Szilveszterkor, amikor kettesben szerettem volna lenni a palival uccso pillanatban kozolte, h ot sehova sem akarjak elhivni bulizni, mindenki utalja es ezt csak akkor, este 9-kor tudta meg. A valosag az volt, hogy mar ket hettel azelott mindenkinek megmondta, h o a tesojaval akar menni (es nem erdekli, h enmit szolok hozza-kozos ismerostol tudom). Az egesz szilveszter este arrol szolt, hogy a huga pasizni akart, de kozben ra volt cuppanva a palimra, egesz este beszelgettek egymasba fordulva, engem meg le sem tojtak. Mindekozben a huga elmondott minden pasit egy luzernek, mert senki nem is erdeklodik utana... Haaat.. elobb hittek ram, h szingli vagyok, mint ra, akik a testverevel egymasra voltak cuppanva. Mi tortent? Szakitottunk. Tul sokan voltunk a kapcsolatban.

2017. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kiválasztott válasza:
Szerintem az ilyen férfiak gyengédebbek és törődők.Az pedig szerintem csak jó ha ilyen jó kapcsolatban van a hugával!
2017. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az en baratom is ilyen... Sot o kijelentette nekem, hogy mindig csak negyedik leszek az anyukaja meg a ket huga utan... Kegyetlenul rossz erzes az teny, de ha szereted el kell valahog fogadnod, es ha majd a hugatol kulon eltek valoszinuleg valtozni fognak a dolgok.
2017. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!