Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem fura, hogy egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, hogy egy fiatal lány ilyen szinten érdeklődik a 2. Világháború iránt?

Figyelt kérdés

Randizok egy lánnyal. Pár randi után felmentünk hozzá. Körbevezetett, és megakadt a szemem egy könyvesszekrényen, amin csak és kizárólag 2. Világháborús könyvek vannak. Azt mondta ez a hobbija. 2 idegen nyelven beszél, azokon minden létező forrásól gyűjti az információkat. Van egy külső merevlemeze, amin csak a háborúról szóló képek, anyagok, újságcikkek vannak, a német tankoktól kezdve a fülöp-szigeteki japán hadifogoly táborokig(amikről azelőtt azt se tudtam, hogy léteztek). Amúgy nem arról van szó, hogy szélsőséges nézetei lennének, csak érdekli. Nem furi? Vagy szokatlan?


Nem kötözködjetek, kérlek. Csak egy kérdés, amire normális válaszokat kérek.


2017. jan. 23. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, hogy érdekli valami. Ha tudnád hány felszínes, unalmas pi.csa van akik egy hobbit se tudnának megemlíteni... A második világháború pedig érdekes téma.

Nem tudom mi lehet a munkája, de lehet a töri mindig is érdekelte, csak úgy volt vele hogy jól kereső állást semmilyen töris képesítéssel se kap majd.

2017. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neki ez a hobbija. Lányok kevésbé érdeklődnek háborúk iránt, de attól még van ilyen :)
2017. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen. Pont ez lepett meg, hogy nem valami "feminin" hobbi. Eddig szinte csak üresfejű fruskákkal hozott össze az élet, akiknek max a Facebook volt a hobbijuk, erre "arconcsap" az élet egy 2. Vh szaki lánnyal.
2017. jan. 23. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami hobbija, szerintem nincsen ezzel semmi gond.

22/L

2017. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy nem fiatal lányokat szokott általában annyira érdekelni a II. vh., de szerintem nincs ezzel semmi baj. Szokatlan, talán fura is, de szerintem tök jó ha valaki ennyi energiát fektet a hobbijába. Ritkaság ez a mai fiataloknál...
2017. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban ritkaság, egyben érdekes is, engem is érdekel ez a téma, ilyen szinten annyira azért nem,de érdekel. Nem egy szokványos hobbi egy fiatal lánytól az már egyszer biztos. Mákod van :) Ahány lánnyal eddig ismerkedtem, illetve ismerős lányokat,nőket más nem igen érdekelt csak az ékszerek,meg a ruhák, vagy a szappanoperák, ezek közül engem meg pont nem érdekel egyik sem.
2017. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazan jo hogy olyan tema erdekli, amirol ferfiak is szivesen beszelgetnek.

Az en felesegem nem tudna megkulonbozetni egy Panzer V-ot a hazimacskanktol, ugyhogy szellemi maszturbacio gyanant magamban dudolom a Panzerlied-et ha rámjön :)

2017. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!