Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan lehet venni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet venni ezt a férfit, vagy ne pazaroljam rá az érzelmeimet szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete vagyunk együtt, ami persze nagyon rövid idö. De ezalatt azt vettem észre, hogy kicsit furán viselkedik. Szinte mindig ö hív engem, amikor neki jó, és azt hiszem, ez zavar igazából. Oké, 2 munkahelye van, meg egy kisgyereke, megértem. Én pl. egész nap elérhetö vagyok neki, nem is kapcsolom ki a telefont, hogy bármikor tudjon akárcsak üzenni is. Na ö ezt nem teszi, de amikor elmentem a barátaimmal egyik este, akkor már megjegyezte, hogy hívott, de nem voltam elérhetö. Pedig megírtam neki, hogy kimozdulok kicsit.

Ki mit gondol erröl?


2017. jan. 23. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Mi a probléma? Keres, nem?

De különben meg áhh, pasija is csak az ilyen típusúaknak van.

2017. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy szerintem nem játszik nyílt lapokkal. Én ma sem tudtam még elérni pl.
2017. jan. 23. 21:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sose hívom a páromat, mindig ő hív engem. Ő dolgozik sokat, én meg itthon vagyok a gyerekkel. Egy időben én is hívtam néha, de mindig ezeket a mondatokat kaptam: "majd visszahívlak, csak gyorsan eszek; majd hívlak, de most itt a főnök, most nem tudok beszélni, mert vezetek, fontos?"" stb...

Ezért mondtam neki, hogy én nem fogom hívni, csak ha fontos. Ő meg hív amikor ráér. Ha nem veszem fel ő is szóvá teszi, mert megszokta hogy általában felveszem..

2017. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Látom amit írtál válaszban. Mondjuk az elég gáz, hogy ma 22 óra alatt nem tudtad elérni. Ha más nem pisilés közben is dobhatott volna egy üzit vagy hívhatott volna.

Mit dolgozik egyébként?

2017. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3:

Velem még sosem volt ilyen, ezért új a szitu. Neki kényelmes így, az tuti.

Én dolgozok, meg tanulok még, sportolni járok stb. Szóval én is elfoglalt vagyok azért.:)

2017. jan. 23. 22:01
 6/11 A kérdező kommentje:

#4:

Ma van a gyereke szülinapja, de azért akkor is... Küldtem neki messenger-en (facebook) üzit, hogy boldog szülinapot a kislánynak, de semmi, nem is látta még.

Amúgy üzletvezetö, meg hétvégén benzinkúton is beugrik.

2017. jan. 23. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván a gyereke anyjával van, és nem akar lebukni veled.
2017. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elváltak több éve.
2017. jan. 23. 22:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Hol van ilyenkor a híres női megérzés?
2017. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor vagy újra összejöttek, vagy egy másik nő. De lehet, hogy csak nem kíváncsi rád, csak amikor kanos.
2017. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!